Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Miért ilyenek...

Mit csináljak? Miért ilyenek itt a férfiak?

Figyelt kérdés

vannak lakásaim budapesten, kocsim


emellett 0 magánéletem, 0 szórakozásom


éltem, nemrég költöztem haza külföldről, egy mediterrán nagyvárosból, sokan ismerik de kevesen mennek mert nincs tenger.. leginkább a divatról híres


ott egészen máshogy volt ... egész nap jöttem, mentem, rendkívül jól szórakoztam, volt hobbim, rengeteg hihetetlen jóképű NORMÁLIS kedves udvarias férfival találkoztam .. szóval boldog voltam :D



itt ezt tapasztalom:


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..



én is ilyesformán keresem a mindennapi betevőm szép hazánkban, mert erre van kereslet ..


viszont utálom ezt csinálni, tudom hogy 1-2 év és teljesen bedilizek .. már be vagyok dilizve, napi adagom 5 xanax és 1 liter likőr

emellett étkezési zavaraim vannak...



viszont utálom az itteni férfiakat .. ez a mentalitás... olvasd végig a válaszokat és érteni fogsz

próbálkoztam ismerkedéssel, és kivétel nélkül mindenhol ezzel a mentalitással találkoztam.



27 éves vagyoik .. mit tudok tenni?


2019. ápr. 21. 10:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Talán nem "mindenki másban" van a hiba...
2019. ápr. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Ne egy netes oldalhoz viszonyíts mindent. Mozdulj ki, csinálj programokat, élj. Az, hogy begubózol, csak ront a helyzeten.
2019. ápr. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

1. Minek költöztél vissza, ha ott jól érezted amgad.

2. Ha prositként "dolgozol", akkor az ckizárólag a te hibád, ne másokat okolj emiatt.

2019. ápr. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Hagyj fel a qrválkodással és ha vannak lakásaid, akkor annak a bérbeadásából már tudsz realizálni egész komoly passzív-jövedelmet.
2019. ápr. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Most igazából az a bajod, hogy "olaszba" jobb k/rvának lenni mint itt?
2019. ápr. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

1. Minek költöztél vissza, ha ott jól érezted amgad.



Mert ott társbérletben laktam, másod magammal .. ezt nem szeretem. Szeretem éjjel 3-ig hangosan bőmböltetni a zenét, saját magam lenni... azt csinálni akkor és úgy, ahogy jól eisk nekem, nem " megfelelni " amikor otthon vagyok.



2. Ha prositként "dolgozol", akkor az ckizárólag a te hibád, ne másokat okolj emiatt.


Ez sem igaz. Ha egy átlagos bér nem 200.000 forint nettó lenne napi 9 óra munkáért.... hanem lenne 1000-1200 euro minimum akkor nem csinálnám elhiheted..

2019. ápr. 21. 10:52
 7/20 A kérdező kommentje:

Most igazából az a bajod, hogy "olaszba" jobb k/rvának lenni mint itt?



Ott nem csináltam. Ott nincs erre kereslet. Amúgy se kellett volna.

2019. ápr. 21. 10:53
 8/20 anonim ***** válasza:

"Ott nem csináltam. Ott nincs erre kereslet."


Hát persze hogy nincs.. Olaszba' azt se tudják mi az hogy prosti.. arról híresek..

2019. ápr. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

-- igen tudom erről híresek .. de én akikkel ott találkoztam nem úgy álltak a dolgokhoz, ahogy itt a férfiak ..



" gyere át hozzám "

" mikorra jöjjek hozzád? szex és alvás .. "

" moziba menjünk??? mit gondolsz te?? 1800 forint egy jegy! pénzéhes k--va vagy "

2019. ápr. 21. 11:16
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi? Moziba akarsz menni prostiként és bánt, hogy nem azért akarnak veled lenni a férfiak? Az konkrét... :D Keress sugar daddyt, ha már ilyen céljaid vannak.
2019. ápr. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!