Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kezdek depresszióba esni a...

Kezdek depresszióba esni a jelenlegi helyzet miatt. Ti hogy bírjátok ezt az egészet?

Figyelt kérdés

Párommal 5 hónapja költöztünk fel Budapestre, mindketten megtaláltuk azt a munkát, amit szeretünk csinálni, és jól érezzük benne magunkat, és anyagilag is most kezdtünk volna el rendeződni, és tudtuk volna nagyobb összegeket félretenni. Erre fel jött ez a vírus és mindent keresztbe tett. Páromat fizetés nélkülire tették, engem egyenlőre szabadságra küldtek, de ha elfogy a szabi nem tudom mi lesz. Mivel tartalékunk nincs ( hisz most kezdtünk volna el pénzt félretenni ) így ha nem tudjuk fizetni az albérletet akkor repülünk. Mehetünk vissza vidékre, párom a saját családjához, én édesanyámhoz ( édesapám már nem él sajnos ).

Sajnos édesanyám sincs túl jó anyagi helyzetben ( ennek is meg van az oka, de most nem részletezem ) és ha vissza kell költöznöm, ott még munkát sem fogok tudni találni, főleg ilyen válsághelyzetben. Eddig sem volt semmi munkalehetőség, most még úgy sem lesz.

Fogalmam sincs mi lesz, teljesen kilátástalan a helyzet :( Ráadásul újra kezdek emiatt depresszióba esni. Már tini koromban volt egy hosszú depressziós időszakom, pszichológushoz is jártam, így nagyon jól érzem, hogy kezd megint elő jönni rajtam, amit az is jól mutat hogy itt kesergek tök ismeretlen embereknek az interneten. De egyszerűen teljesen kétségbe vagyok esve.

Ti hogy bírjátok? Hogy próbáljátok átvészelni épp elmével ezt ami most történik?



2020. ápr. 10. 15:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Azt próbálom listázni, hogy miben vagyunk szerencsések, másokhoz képest is, meg magunk miatt is. Egész kis apróságokat is, mondjuk, hogy két napja nem kell fűteni, és hasonlók.
2020. ápr. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pesten azért még akad munka szerintem. Nem keseregni kell, hanem álláshírdetéseket vadászni. Lehet épp csak egy kutas meló jut, de az is jó ebben a helyzetben. Kitartást!
2020. ápr. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!