Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sok nő, öregedéssel, miért...

Sok nő, öregedéssel, miért válik banya természetűvé?

Figyelt kérdés

Úgy tapasztalom, hogy iskolázottságtól függetlenül történik mindez. Lehet családja vagy akár egyedül élő. Nagyon sokan megkeserednek, morgóssá válnak. :-(

Természetesen, nem mindenki alakul kellemetlen természetűvé, de igen sokan.



2020. ápr. 10. 15:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A sok sikertelenség végett: rossz házasság, sikertelen gyereknevelés...
2020. ápr. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem elsősorban a frusztráció okozza. Jellemzően a fiatal korukban versengő, más nőkkel szemben hihetetlenül hiú nők lesznek ilyenek.
2020. ápr. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Energiavesztés, negatív élettapasztalatok. A fiatal könnyedebben vesz mindent, vidámabb.
2020. ápr. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Belekeseredik a házasságba, hogy munka után még rámarad a házimunka, gyereknevelés, a férj le sem szar semmit.
2020. ápr. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%

Btw elég sok megkeseredett idős férfit ismerek, akik imádnak beszólni fiatalabb férfiaknak, kioktatni nőket (magácska ezt nem tudhatja, hölgyeim így úgy).

Dolgoztam eladóként és a legborzasztóbb élményeim mind idős férfiakhoz köthetőek. Személyeskedtek, kihasználták a helyzetet, hogy az eladó nem szólhat vissza. Egyszer majdnem tettlegességig fajult egy rendelés késése. 3(!) napot késett az úriember nem életbevágó rendelése, amiről mi nem tehettünk eladók. Érdekes módon a férfi alkalmazottakkal nem mert úgy beszélni. Velem és kolléganőmmel meg: hazug büdös rnygók vagyunk. Ezt így. Szóval lehet általánosítani az idősebb nőket, de én pl ebben a munkakörben ahol rengeteg emberrel találkoztam mást tapasztaltam.

2020. ápr. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Férfias férfi létemre én vagyok a házias, a rendszerető. Feleségem nem panaszkodhat, hogy itthon mindent neki kell csinálni. Semmivel nem dolgozik többet munkában vagy itthon, mint én. Mégis egy igazi házisárkány lett belőle. :-( Régen imádni való, kedves, jó kedélyű, aktív nő volt. Pár éve egyre jobban elhagyja magát, lassan semmi nőiesség nincs benne. Újra és újra próbálom őt fellelkesíteni, amiben csak tudom támogatom, ill. támogatnám. Már nem sportol, nem akar menni sehová. Ha mégis elmegyünk, meg is jelenünk valahol, totál önhatalmú lett, olyan a modora akár egy tank. Mintha a kedves, kulturált, visszafogott nő nem is ő lett volna. :-(

48F

2020. ápr. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Irigységből.
2020. ápr. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%

Az élet és a többi ember ezt teszi a többséggel. Aki nem lesz vénségére ilyen mogorva semmirekellő, az nagy valószínűséggel az addigi élete során másoknak okozott fejfájást, és miatta mások keseredtek meg.

Ugye könnyű a kocsmázó, vidám öregembert jobb társaságnak tartani, mint a nőt, a vén satrafát, aki azt egész életében ellátta.

2020. ápr. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%
Az a bizonyos 30-ik év betöltése.Akkor kezdődik minden.
2020. ápr. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Bele fásulnak mindenbe unják mindig ugyan az munkahelyen otthon (házimunka sütés főzés gyerek nevelés unoka). Ő meg egyedül érzi magát senki nem figyel rá csak ha kell valami.
2020. ápr. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!