Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezek az emberek inkább "tököse...

Ezek az emberek inkább "tökösek" vagy elitélendők?

Figyelt kérdés
Külföldről hazaérve hatósági házi karantén, piros cetli. Karantént be is tartották, volt is bőven ellenőrzés. A karantén alatt az egyik bútorokat gyártott valamint az autóban elrejtett artisjus nélküli adat hordozókat anyja segítségével eladta. Az akción a haszna 320000 Ft. A 14 nap, amikor a szabad mozgása korlátozva volt még most sincs ellentételezve, úgyhogy további bútor és kovácsoltvas termék készítést végez. A kijárási korlátozást is betartja, de addig a jövedelemig aminek 500000 Ft lenne a közterhe nem áll le. Az az 500000 Ft a szabad mozgásban korlátozásért neki jár, és meg is szerzi.
2020. ápr. 11. 10:10
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Én haza sem engedtem volna a külföldre szakadt hazánk fiait. Miért nem ülnek ott ahol eddig voltak, az ígéret földjén? Ha baj van, azonnal szaladnak haza, miközben eddig lehordták az országot mindennek. Gusztustalan hazátlan undorító népség. Még látogatóba sem engedném be többet az országba egyik londoni mosogatót sem.
2020. ápr. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Első, aztán lehet, hogy nemzetközi fuvarozó kamionos. Jah, végül is, az se jönnön haza többet...


Megmondom öszintén, nekem zavaros, hogy ki mit csinál, és mennyire illegális, engem csak a neki jár tizennégy napra félmillió, ás meg is szerzi szavak zavarnak, de az nagyon.

Olyan nincs, hogy _jár_ annyira, hogy megszerzi, ha kell (feltételezem) törvénytelen módszerekkel.

2020. ápr. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Mi az, hogy "jár neki"? Meg is szerzi, tehát valszeg ellopja. Rohadt g_eci tolvaj. Börtönbe vele.
2020. ápr. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Távoli rokon. Elektronikai műszerész és CNC s. Ilyen munkát végzett kint is. Most pl már étel futár itthon. Ha van ideje akkor nem kockul meg chips et eszik a nagy depitől, hanem feketén dolgozik. A maradj otthon fő csapás irányt betartja.
2020. ápr. 11. 11:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem problémás.
2020. ápr. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha csak annyit csinál, hogy otthon terméket állít elő, az nem gond. Magánemberként mi tudom én már meddig jövedékmentes. Ha valami ténylegesen illegálist csinál, nah az baj.
2020. ápr. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!