Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más se szeret a kertben...

Más se szeret a kertben dolgozni meg ilyenek?

Figyelt kérdés
Minek azzal foglalkozni? Itthon be akarnak fogni engem is. De minek azt? Favàgàst csinàlom az legalább férfi munka meg én vagyok az erős. De ez? Tiszta ilyen pepecs munka. Meg locsoljàk hogy aztán nőjön a dudva meg fű. Más is utálja? Mi az értelme? Kajak ha nincs itthon senki lehet hivok embert dudvàtlanitani. 4 óra alatt megcsinalna mindent adok neki 4 ezret azt majd azt mondom én voltam. Nem???

2020. ápr. 11. 22:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Minek kell?


Kétlem hogy élvezhető lenne bármely kerti időtöltés gazban, kiszáradt fűben, száraz királydinnyés homokon, lenőtt, elszáradt ágak között stb stb...


Akinek kell a kert, az gondozza vagy fizessen kertészt, de ne valami csórót a kocsmából mert az inkább több kárt csinál mint hasznot.

2020. ápr. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én jobban szeretek itthon dolgozgatni (pl. fát hordani, kertben csinálgatni valamit) mint az iskolában a sok ember közt lenni.
2021. febr. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!