Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Dancsó Péter miért ekkora senki?

Dancsó Péter miért ekkora senki?

Figyelt kérdés

Az Álarcos Énekes c.műsorban zsűritad jelenleg, Gáspár Laci, Csobot Adél és Sebestyén Balázs mellett.

Eddig sem bírtam őt elviselni, mert láttam egy-két youtube videóját. Mindenkit kifiguráz, lealáz, megszégyenít. Mindenkiről véleménye van úgy, hogy nem is ismeri őket.

Egyszerűen tenyérbe mászó az egész ember. Ebben az álarcos énekes műsorban is játssza az agyát, közben meg hihetetlenül primitív és süt róla az ostobaság.


Akkor mégis miért nézik meg szeretik őt ennyien?



2020. ápr. 12. 18:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%
Mert régen markáns, szórakoztató, szerethető filmkritikákat készített, s valószínüleg még bíznak, hogy visszatér egyszer a régi Dancsó. Manapság kiskamasz ,,wannabe" kemény gyerekek szeretik ezt a proli stílust amit sajnos jelenleg képvisel.
2020. ápr. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
81%

Azt éppenséggel a kérdéseddel is cáfoltad, hogy egy senki lenne. Hogy miért ilyen tenyérbemászó, idétlen, másokat kifigurázó a stílusa, az pedig szimplán azért van, mert erre nagy az igény és/vagy mert ettől lesz híresebb, hisz látod, te is külön kérdést írtál ki róla.

Csupán személyes tapasztalat, de a környezetemben szinte mindenki tudja hogy Puzsér meg Nagy Feró zsűritag volt valamelyik tehetségkutatóban. Arról már sokszor fogalmuk sincs, melyikben és mikor, meg hogy kik voltak még mellettük a zsűriben, de mivel a stílusuk olyan volt, amilyen, rendszeresen cikkezet róluk a média, boldog-boldogtalan csinálta nekik az ingyenreklámot a gyakorikérdéseken és más online felületeken, így a nép maga híressé tette őket azok körében is, akik korábban soha nem hallottak róluk.

2020. ápr. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
98%

Dancsó leginkább csak a régi énjének köszönheti ezt a mai felhajtást. Annak, amelyik kemény és alázatos munkával megalapozta a hírnevét, és felrakta magát a térképre.

Ha akkor is ezt a ripacs stílust, és fájdalmasan silány minőséget produkálta volna a youtubeon, senki se lett volna rá kíváncsi, és ma azt sem tudnánk, hogy kicsoda ő.

2020. ápr. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
67%
Te is úgy véleményezed őt, hogy nem ismered. Egyébként én kifejezetten kedvelem és tény, hogy régen sokkal jobb videói voltak, de pl. az Álarcos Énekesben is szimpatikus, bár sokkal másabb, mint a videóiban. Ha nem kedveled ne foglalkozz vele.
2020. ápr. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
96%

Dancsó Péter nem volt mindig ilyen; stílust váltott. Ő elmondta az egymillió feliratkozós videójában, hogy a Youtube-ot inkább a kiskamaszok használják és nekik erre van szükségük.


Ott van például a Középsuli című sorozat. Kérdezz meg egy 23 és egy 13 évest, hogy mi a véleménye róla. a 13 éves extázisba esik, elkezdi sorolni, hogy kik a kedvenc szereplői, a 23 éves pedig visszakérdez, hogy ugye csak viccnek szántad a kérdésedet.


Dancsó egykori tartalma egy kicsit nehezebben volt emészthető annak a korosztálynak, akik leginkább a Youtube-ot nézik szóval elkezdte gyártani a szakszerűen szériát, de konstatálva, hogy mekkora sikere van a Középsuli sorozatnak és az azokhoz hasonló csatornáknak, gondolta, kipróbálja ő is. Bejött neki.


Az ő célközönsége már nem a fiatal felnőttek és a felnőttek, hanem azok, akik leginkább használják a Youtube-ot és a videóit is hozzájuk igazítja


A régi videóit pedig leszedi vagy átalakítja a mostaniakhoz hasonlóra, így nem lehet már látni, hogy honnan indult és hogyan fejlődött.


Dancsó Péter az a valaki, aki régen keményen dolgozott a videóin, most pedig azon dolgozik keményen, hogy szeresse őt a célközönsége, ezért ismeri mindenki. Van, aki a stílus váltása előtt ismerte és szerette, van aki meg a stílusváltása után ismeri és szereti. Az első csoport azért nézi, hogy bosszankodjon azon, hogy mit művelt magával Dancsó, a másik csoport meg azért, mert, hogy rajonganak érte.

2020. ápr. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Mit kedvelnék rajta? Azt, hogy vannak négyen zsűritagok az álarcos énekesben, a 3 tapasztaltabb ugyanazt a személyt mondja, ő meg uccu neki azért is teljesen mást mond, nehogy már a többiekkel kelljen egyet értenie. Szánalmas alak!
2020. ápr. 12. 18:58
 7/19 A kérdező kommentje:
Én meg a stílusváltása előtt sem néztem, meg utána sem nézem. Előtte is utáltam, most is utálom.
2020. ápr. 12. 19:02
 8/19 anonim ***** válasza:
91%

"Én meg a stílusváltása előtt sem néztem, meg utána sem nézem. Előtte is utáltam, most is utálom"

Lol, gyorsan meghazudtoltad saját magad :D

2020. ápr. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
40%

Dancsoval az a baj, hogy erőlteti a szrt amit csinál, a viselkedése is erőltetett. Ráadásul meghazudtolta önmagát.

Régen egy kis frusztrált senki volt, aki szerintem az iskola luzere volt.

Az elején viszonylag nezhetoek voltak a videói...

Most már én csak Justvidmant nézek. Kreatív, okos és élvezi amit csinál, de.majd gondolom O is elkurvul, ahogy pamáék.

2020. ápr. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
59%

Én mondjuk nem láttam jobbnak Csobot Adélnál. Kedves, aranyos nő, de simán átnevezhetnék a műsort Adél, a pasija meg a zsűritagokra a műsort. Egy epizódot sikerült megnéznem (a többit az RTL most nem indítja el, mert fizetnem kell érte, pedig regisztráltam), az is arról szól, hogy Adél vihog, Adél a magánéletéről beszél, Adél arról beszél, hogy Bence mit csinált otthon, Adél hangoskodik, és a többi. Amikor Youtube-ra feltöltötték a videót, amiben a zsűritagok bemutatkoztak, már éreztem, hogy ilyen lesz a műsor alatt.


Amúgy kedves, aranyos nőnek tűnik, biztosa az, ezt nem vitatom, csak a műsorban szerintem nem lehet azt mondani, hogy jobb Dancsónál.

2020. ápr. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!