Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Dancsó Péter miért ekkora senki?

Dancsó Péter miért ekkora senki?

Figyelt kérdés

Az Álarcos Énekes c.műsorban zsűritad jelenleg, Gáspár Laci, Csobot Adél és Sebestyén Balázs mellett.

Eddig sem bírtam őt elviselni, mert láttam egy-két youtube videóját. Mindenkit kifiguráz, lealáz, megszégyenít. Mindenkiről véleménye van úgy, hogy nem is ismeri őket.

Egyszerűen tenyérbe mászó az egész ember. Ebben az álarcos énekes műsorban is játssza az agyát, közben meg hihetetlenül primitív és süt róla az ostobaság.


Akkor mégis miért nézik meg szeretik őt ennyien?



2020. ápr. 12. 18:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
21%
A fő cím ,amiben az írod senki arról árulkodik ,hogy kicsit sem ismered...ha ő neked több mint 1 millió feliratkozóval senki...akkor az ő alatta lévő emberek még senkibbek? A kérdésed többi részéből tisztán látni,hogy pont hogy nem érted az egész tematikáját a csatornájának,sőt mi több..egyenesen primitívnek tartod,pont mindenből az ellenkezőt vetted le róla. Tudom ,mert én is így voltam,persze nem ilyen erősen...mindenkit kigúnyol....a francokat épp hogy nem,pont hogy irónia minden a magyar szereplők nagy részét ismeri,amiket pedig mond általában igazak is ,ha belegondolunk a legtöbb esetbe mindenről azt mondja ,amit az emberek legalább 80%-a gondolna elsőre épp ez a lényeg,egyébként pedig azt sem tudják sokan ,hogy egy normális okos ember...nem véletlen lett neki elsőnek meg az 1 millió követő itthon.
2020. ápr. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
44%

Az egyik oldalon Magyarország legnagyobb youtubere, 1,15 millió feliratkozóval, ami nemzetközi szinten is nagy.


Plusz a jelenleg legsikeresebb TV műsorban szereplő.


A másik oldalon egy anoním gyakoris kommentelő.


A szavaiddal élve szerintem erről a kérdésről "süt az ostobaság".


Nem, mert nem lehet sértegetni sikeres embereket, hanem bármilyen objektivitás nélkül teszed, csak mert neked nem tetszik és nem érted a humorát, de mégis oknélkül támadod a személyét.


Plusz a kérdésed nem megválaszolható. Látszik, hogy csak "blog"nak használva az oldalt kiírod a fusztráltságod, ami arra utal nincs minden rendben otthon.

2020. ápr. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem az a vicces, hogy a YouTubeon játssza a trendi f@ßagyereket, abban a bizonyos műsorban pedig fülét-farkát behúzza a tévések között. 😂

Imádtam a régi videóit. De mára már a konformizmus dominál a tartalmaiban. Kényszeresen lesi, hogy milyen aktuális szennyből lehetne tartalmat rittyenteni ahelyett, hogy bevetné a saját ötleteit, mint régen, abban az aranyidőszakban, ami őt híressé tette.

Régen még egy alázatos, szerény fiatalembert láttunk a képernyők elé, akinek olyan poénjai voltak, hogy napokig forogtam tőle. Manapság ezekből a jegyekből az összes elmarad, - a poénjai olyannyira felhígultak, hogy már csak a megvezethető 12-18 éves korosztály nevet rajtuk. Helyette jött ez a non stop vagizós hypebeast imázs, ami szerintem nagyon rosszul áll neki. Mintha nem is ugyanaz az ember lenne.

2020. ápr. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
*képernyők előtt
2020. ápr. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Dancso a régi videoinak, humoranak, és szorgalmas munkájának köszönheti azt hogy ma tudjuk ki ő. Régen a 18+ korosztályt célozta meg. Ma már ezek közül semelyik sem mondható el róla, azt gyártja amire igény van, élvezhetetlen nagyobbak számára. Nem lényeg neki hogy a régi önmagának 180fokos fordulatot tett, és azt csinálja amit régen ő is utált. A fontos, hogy meglegyen a szponzor, a pénz és a nézettség. Tartalom 0, erőltetett, unalmas. Már ezzel hogy tv-ben szerepel is önmagának mond ellent, régen ilyet biztos nem vállalt volna. Ez van ha valaki elszáll. És ezt mondom úgy, h régen imádtam, találkoztam is vele, és képet is kertem. Ma már egyiket sem tennem.
2020. ápr. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Szerintem a 30-as, 40-es és 50-es korosztály képviselői (és tulajdonképpen az öregek) se ismerik egyáltalán Dancsót, vagy legalábbis nagyon felületesen, szóval szerintem a senki meghatározás többé-kevésbé helytálló. Például a szüleim sem tudták, hogy kicsoda ő, de kifejezetten ellenszenvesnek találták. Hát igen, a stílus, amit tol, az a tizenévesek körében menő. Azért elég gáz, hogy míg korábban olyanokat kritizált, mint a középsuli, most meg ugyanazt a szintet képviseli. Azzal mondjuk szerintem még a kis taknyos követői is egyetértenek, hogy amit a TV-ben művelt, az nagyon szánalmas volt. Ült ott megszeppenve és néha közbeszólt valami hihetetlen baromságot (mint pl. mikor Kulkával viccelt, vagy amikor IHM-es Varga Győzőt többször is Varga Györgyként említette) - hát erre BÁRKI képes lett volna.
2020. ápr. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Dancsó Péter 2015: “Soha, és semmi pénzért nem adom el magam a hazug médiának.”

Dancsó Péter 2020: Már nem is kell szavakkal cáfolni az előző kijelentést, - a személyiségtorzulás, a 180 fokos arculatváltás szemmel látható.


És az a legszomorúbb, hogy a régi, igényes tartalmain már ő maga is gúnyolódik. Szinte hétről hétre törli a régebbi videóit. Néha eszembe jut, hogy mekkorát röhögtem egy lassan 4-5 éves tartalmán, kedvem támad felfrissíteni az emlékeimet, - erre azzal szembesülök, hogy az adott videó a YouTube felületén már nem is létezik. 😳🥶😰

2020. ápr. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 ASegélyember ***** válasza:

Szerintem 2 jó youtube csatorna van. Ha ők raknak fel videot akkor ahogy kapom az értesitést, meg is nézem ha otthon vagyok:

Radics Peti és Justvidman

Amúgy én is néztem Dancsót régen, a szakszerűen videok jók voltak meg a gyakoris hülyeségek ( gondolom azért is nem csinál több gyk-s videót mert csak rosszat írnak róla) Ez van. De ha a 2 kedvencemmel, akiket az iment említettem is ez lesz, nem tudom mit csinálok. Már csak az hiányzik hogy belőlük is ilyen legalja korcs legyen. Soha többé nem néznék youtubeot. Max állatmentős hope for paws videokat. Azok olyan szivmelengetőek és megérdemlik a nézettséget. Kár hogy nincs ugyanilyen yt csatorna csak magyarul. Eskü nézném.

2020. máj. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
100%
abban egyet értek hogy nagy az arca. mások kifigurázását viszont poénosan adja elő előtte megbeszélve az illetővel (ha magyar). az álarcos énekes elkezdte rontani és már óriási celebnek hiszi magát. az hogy törli a videóit hogy több műsorban szerepelhessen az sztem nagyon gáz. nekem régóta nem szimpatikus már. régen bírtam és sokan még most is bírják. de nemsokára 360 fokos fordulatot vesz a karrierje.
2020. máj. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!