Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Laky Zsuzsit mennyire tartjáto...

Laky Zsuzsit mennyire tartjátok helyes, szép nőnek?

Figyelt kérdés

#laky zsuzsi
2020. ápr. 13. 13:19
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Szépnek szép, de nem az esetem. Azt meg végképp nem értem, hogy lett belőle szépségkirálynő.
2020. ápr. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire , tisztára spar eladó árufeltöltő , akar Horvath É , meg 50% dzsipper .
2020. ápr. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen, egyébként ezért is kerdeztem. Helyes, csinos nőnek tartom, de azert tőle 6x szebb nők jönnek szemben az utcán. Erdekes... csak most annyira raerek böngészni es gondoltam megkerdezem. XD
2020. ápr. 13. 13:24
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem átlagos.
2020. ápr. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondhatom,hogy csúnya.Mondjuk nekem nem túl érdekfeszítő.Olyan közepes.
2020. ápr. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem csúnya de az utcán egy full átlagos, sokkal szebbek is sétálnak. Kisugárzása meg semmi, inkább mínusz.
2020. aug. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Most láttam a tévében.. Én nem tudom hogy egy 3x éves nőnek normális hogy ilyen ráncos. Gyakorlatilag 2 gyerekem kívül még sok munkát nem tett le az asztalra de korához képest úgy néz ki mint aki 24 órából 28at robotol..
2020. okt. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon szép nő. Természetes, semmi művi nincs rajta, kedves, bájos arca van. Megérdemelte 2003-ban, hogy ő lett Európa Szépe. Bár nem ismerem személyesen, de egy néhány riportot már hallottam Vele és az a véleményem, hogy teljesen a földön jár, nincs elszállva magától, nem állt be és nem is akar a sok "senki" celebek sorába. Nem is odavaló, ő annál értékesebb nő.
2021. márc. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Már bocs utolsó, de jól benyaltad a mesét. Semmi munkája nincs, dologtalan, lelakott nő. Ráadásul buta is. Az meg nem érdem, hogy szereti a gyerekeit. Ez a normalis. Nem tudom miféle értékes dologról beszélsz, semmit nem tett le az asztalra.
2021. márc. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem ő egy teljesen természetes nő, még női szemmel is nagyon szép.Bájos az arca még 3X évesen is. Nem játsza meg magát, nem affektál amikor beszél, mint némelyik volt szépségkirálynő.
2021. márc. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!