Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az igaz, hogy a lányok leginká...

Az igaz, hogy a lányok leginkább a fiúk mosolyát nézik?

Figyelt kérdés
Tehát akinek jól néz ki a mosolya, az nagyon megfogja a lányokat?

2017. márc. 1. 20:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
39%

Az fogja meg, ha jól néz ki, és magabiztos.

Ha még mellé tahó is, akkor a legtöbb butuska plázacicába 2 perc alatt beteheti a farkát.

2017. márc. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
mivel én is alapvetően mosolygós lány vagyok, szeretem, ha viszonozzák a mosolyomat. de egyébként szinte bármelyik emberről el lehet mondani, hogy megszépük, kivirul, ha őszintén elmosolyodik. :)
2017. márc. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
53%

Aha, igaz. Ha még kacsint is mellé, akkor maga a tökély. Mondjuk így:


[link]

2017. márc. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Hát akkor én csúnyán rákeféltem, az én mosolyom nem szép xD
2017. márc. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
43%
Ha szép, és természetes a mosolya az nagyon meg tud engem fogni :)
2017. márc. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szeretem ha egy fiú mosolyog bár nem csak ezen múlik.
2017. márc. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
7%

Fene tudja, de ha villog az aranyhitelkártya, a férfi mosolyáig el sem jutnak, ez biztos :D

Poker pofinál meg ki kell érdemelni :D

Lányra válogatja, mit lesnek...ma már meg pláne...

2017. márc. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
45%

Engem nagyon megtud fogni, ha egy fiúnak szép a mosolya, kb 2 szép mosolyú fiú ismerősöm van, és az egyik a szerelmem, szerintem a mosolyába estem bele.

De a mosoly mellett sok más dolog is van, ami megfoghat egy nőt, és itt nem minden nőt kell egy kalap alá venni, hogy a pénz meg a BMW...

Engem nem érdekel a srác pénze.

2017. márc. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Mosoly az csak egy dolog, én pl az arc csontozatot, magasságot *w*, segget, hajat nézem. S legyen szálkásan vékony haha.

Páromat is jól elcsíptem anno anyámék háza előtt xD (tesómat várta én meg kiszemeltem) azóta lassan 5 éve együtt >0<

24-N

Van egy kis keleti beütése, s imádom a szemeit, azt az állkapocs vonalat.(nem az a szögletes focista állkapocs ami a halálom)

2017. márc. 2. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Elsőre nem a mosolyt nézem, de ha van egy teljesen átlagos, mondjuk úgy, unalmas arcú srác, és elmosolyodik, és hirtelen felragyog tőle az egész arca, az nagyon megkapó, és nem felejti el az ember :-) A mosoly szépsége nem azon múlik, hogy szabályos-e a fogsor vagy az arc ilyenkor, hanem azon, hogy szívből, örömmel mosolyog-e.


Idevágó példa: Cary Hiroyuki Tagawa. Ijesztő arcú, komornak ható ember a filmjeiben. Magánemberként meg vigyorog, mint a vadalma, odáig vagyok érte emiatt :-)

2017. márc. 2. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!