Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Amikor látok egy szép lányt...

Amikor látok egy szép lányt az utcán, sokszor görcsbe rándul a gyomrom. Miért van ez? Többi lent

Figyelt kérdés
Az az érzés, amikor kihívják az embert felelni és nem tanult. Nagyon sok lány aztmondja, hogy cuki, helyes vagyok. ( bőven van köztük jó csaj) Ha pl ott áll előttem egy lány, nem merek hozzá odamenni, mert a gyomrom összerándul és hülyén érzem magam. Ez akkor is jelen van, amikor tesi órán a lányokkal röpizünk. Nem tudom, hogy ez változni fog e idővel vagy sem, de ez nagyon zavar. Volt már rá példa, hogy jött velem szembe egy jó csaj az utcán, én meg előkaptam a telefont, mintha írnék valakinek, csak azért, hogy lássa hogy leköt a telefon. (eközben is hülyén éreztem magam) Valaki, aki esetleg volt ilyen helyzetbe, vagy tudna megoldást/tanácsot adni? Egyébként jól öltözött vagyok és helyes.16/f

2017. jan. 16. 01:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy még lelkileg érett egy kapcsolatra, ezért megpróbálod elkerülni az ezzel összefüggő érzéseidet is, nemhogy magát a kapcsolatot. Ez idővel változni fog. Érdemes mélyen magadba nézni, nincs-e valamilyen gátló tényező (testi-lelki), amit szégyellsz, és esetleg az áll az utadba.
2017. jan. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

"Egyébként jól öltözött vagyok és helyes"


Akkor meg mi a fenének rinyálsz? Az ilyen viselkedés a ronda/alacsony embereknél szokott előfordulni, mint például én is. Neked jó pasi létedre inkább csak nagyon súlyos önértékelési zavaraid vannak. Én szoktam azt csinálni, hogy kis túlzással epilepsziás rohamot kapok, ha összenézek egy csajjal, de nekem okom is van az idegességre, mert olyan az alkatom/külsőm, mint egy 12 éves kis nyomi gyereknek. Ha neked a külsőddel nincs probléma, főleg, ha csajoktól is kaptál egyértelmű pozitív visszajelzést, akkor irány a pszichológus, mert saját magaddal nem vagy tisztában, a saját értékeiddel.

2017. jan. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Első:

Igen, énis erre tippeltem, hogy idővel érett leszek rá. Köszi a válaszod

2017. jan. 17. 01:07
 4/10 A kérdező kommentje:

2#

Nincsenek önértékelési zavarjaim.

Én tudom is magamról hogy jól nézek ki, de attól függetlenül ezek fennállnak, nemtudok mit ellene tenni, csak várni.

Nincs szükség pszichológusra

2017. jan. 17. 01:09
 5/10 A kérdező kommentje:

Tény, hogy kapcsolatom volt, de belegondolva nem vagyok rá felkészülve lelkileg. Nem esne jól egyszerűen

Izgulnék folyton, meg hasonlóak.

Ezis változni fog idővel

2017. jan. 17. 01:12
 6/10 A kérdező kommentje:
1# nek kiegészítésnek annyit, hogy a családi háttermnek ehhez nincs köze. Egyéb lelki gondom nincs.
2017. jan. 17. 01:14
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem első lépésként szerezz egy kicsi qurvát, nyomd meg rendesen, gyakoroljatok, attól el fog múlni ez a dolog. Elsőre ha szégyellős vagy kérd meg hogy orálozzon.
2017. jan. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A volt nőmet tobbszor is megb*tam
2017. jan. 20. 07:07
 9/10 anonim ***** válasza:
Ejj, de szépen fogalmaztál, kérdező.
2017. febr. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kösz!
2017. febr. 12. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!