Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A Fész még mindig tiltogatja...

A Fész még mindig tiltogatja a magyar profilokat? Amúgy mi is ennek az oka? Mert szabálysértés biztos nem.

Figyelt kérdés

Szóval ilyen hozzászólások ne is jöjjenek, akik szerint akiket letiltanak, azok megszegték a szabályzatot, mert ez esetemben sem igaz. És itt is olvastam, hogy nem csináltak semmit.


Igaz, engem már nem érint, mert az életben nem megyek vissza arra a ******************* oldalra, de azért érdekelne egy miért.



2020. ápr. 13. 15:39
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

Milyen profilokat és milyen apropóból?

Én szoktam jelenteni olyan profilokat, amik valójában nem személyt, hanem például valami vállalkozást takarnak, csak a létrehozója vagy hülye az oldal létrehozáshoz, vagy valamilyen szabályt meg akar kerülni.

2020. ápr. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Mielőtt bárki nekem esne, nem vadászok az ilyenekre, van egy kreatív csoportom, és oda szoktak ilyenek jelentkezni időnként.
2020. ápr. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Senki nem akarna neked esni.


Simán spicli vagy, akinek az az élete, hogy jelentgeti a profilokat. Önkéntes rendőr.

2020. ápr. 13. 16:23
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

:-D


Azt írod, hogy nem szabályszegés a te eseted, akiket én jelentek, hogy magánszemély profilon valójában cég, vállalkozás vagy valami hasonló, tehát nem magánszemély működik, az szabályszegő. Nézz utána!

2020. ápr. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Egy kollégám is panaszkodott, hogy kitiltották a profilját, aztán kiderült, hogy nem a valódi nevét használta, mert valamiért titkolni akarja, az algoritmus meg kiszűrte, hogy őt nem hívhatják úgy, ez is szabályszegés volt a részéről, és bizonyos esetekre a rendszer már fel van készítve, neki meg pechje volt, mert pont fennakadt a rostán, most ugyanazzal az e-mail címmel nem is tud másik profilt sem regisztrálni.
2020. ápr. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
Valamiért csak kitiltottak...
2020. ápr. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Mondom, hogy nem.

És te meg hiába erősködsz, te önkéntes rendőr, akkor sem regeltem céggel, és igenis szánalmas amit csinálsz.


Különben ha annyira tájékozottak vagytok, akkor ez az egész kb 1 éve kezdődött. Akkor cikkek is foglalkoztak azzal, hogy tömegével tiltogatták a profilokat. Én környezetemben is van, akit tényleg ok nélkül. (Ahogy engem is).


Szóval hiába mantrázzátok, nincs igazatok.

2020. ápr. 13. 17:41
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem egy időben egy csomó Kiss vezetéknevű ismerősömet tiltott le a FB.
2020. ápr. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Attól, hogy te betartottad a szabályt, még azt is értsd meg, hogy nem mindenki tesz így, és őket jogosan tiltja a facebook. Hogy téged miért tiltottak ki, azt nem tudom, nem biztos, hogy a profiloddal volt baj, lehet, hogy kommenteltél valami problémásat, de az is lehet, hogy bekaptál egy vírust, amit nem vettél észre. Apám járt így egyszer, hogy valamire rákattintott, az meg elkezdett a nevében, a tudta nélkül minden ismerősének ész nélkül üzeneteket küldeni. Tiltás, rá kellett ereszteni egy nagyon alapos vírusirtót. Most már jobban figyel, mire kattint.
2020. ápr. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!