Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért igénylem a figyelmet?...

Miért igénylem a figyelmet? Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés

Nem vagyok népszerű az iskolában, csendesebb vagyok és keveset beszélek,mert dadogok, de nagyon igénylem a figyelmet mindig azon vagyok, hogy feltünést keltsek, de nem tudom miért.

Szeretnék ezen változtatni, mert van egy barátnőm akinek viszonyozni akarom egy kedves gesztusát amivel segítet nekem. Enélkül zavarba érzem magam mellette. De olykor tényleg megtudnék őrülni,hogy nem vagyok a figyelem középontjába, de nem is teszek nagyon érte. Magától jön,hogy mindig ciki helyzetbe kerülök.


16/l


2020. ápr. 13. 15:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Én nem igénylem, mégis általában megkapom. Pedig, csak magamra koncentrálok.Bármilyen környezetbe kerülök, mindig az embernek bizonyítania kell, mert kritikák mindig érik. Ha jó vagy, akkor az a baj, ha nem vagy jó, akkor az.A kedvességet mindenki alkalmazza a másik felé, de aki igazán kedves, az az is marad. :)
2020. ápr. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!