Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek akik hisztivel...

Szerintetek akik hisztivel próbálják fenntartani vagy elérni mások figyelmét, azok miért ezt az utat választják erre?

Figyelt kérdés
2019. aug. 5. 01:08
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Mert a szüleiknél anno bevált.
2019. aug. 5. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Fish1 ***** válasza:
100%
Mert elhiszik azt, hogy másképp nem tudnak érvényesülni.
2019. aug. 5. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%

Kevesebb energi befektetés hisztivel kicsikarni valamit, mint normálisan megoldani....

A hugom is ilyen, pedig elmúlt 40...

2019. aug. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
31%

Na itt téved mindenki. A hiszti, és a dacos ellenállás sokkalta több energia, mintha az ember vesz egy mély levegőt, elengedi az egészet/megcsinálja.

De hát akinek sok a fölös energiája, hisztizzen csak.

Ebből különben egyenes ágon következik, hogy akinek még van ereje magát teljesen belelovallva panaszkodni, az nincs is olyan mélyen. Ha valami tényleg padlóra küld, nincs erőd ríni se. Még létezni se biztos.

2019. aug. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs más viselkedési mintája, nem ismer mást! Sajnos én is ilyen voltam, de pszichoterápiával nagyon sokat változott a személyiségem, kialakítottam más, sokkal hatékonyabb stratégiákat, azóta egyáltalán nem volt "szükségem" hisztire.
2019. aug. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!