Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Én nem értem, attól még, hogy...

Én nem értem, attól még, hogy karantén van egyből lehet tubával az ablakban trombitálni?

Figyelt kérdés
Mit gondol ez a hülye? Este 7kor neki áll az ablakban és dudál azzal a szarral, ki az istent érdekel ez? Szerencse, hogy nem hallom... csak a lakótelepi csoportba láttam kirakva... na az meg a másik a nője meg felveszi azt videózza ahogy baromkodik, mint ha olyan jó dolgot csinálna, hogy dudálgat a panelablakába este 7kor remélem berepült hozzá az összes bogár... de komolyan mi van itt gyerekek
2020. ápr. 14. 03:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
Az, hogy unalmadban már odáig jutottál, hogy idejössz és kérdést vagy képes kiírni ilyen piszlicsáré dolgokról, amik ráadásul téged nem is érintenek sehogy sem. Az van. Ahhoz meg no comment, hogy mindennek lehordasz olyan embereket, akik csak szimplán jól érzik magukat és semmi rosszat nem tesznek vele. Este 7-kor még bőven lehet zenélgetni, akár az erkélyen is vagy az ablakban normál hangerővel, egy tuba messze nem olyan hangos, mint amikor valaki pl. 5.1-es hangrendszeren üvölteti a dumm-dumm zenét, mert nekem meg az a fajta zene nem tetszik, mégse írok ki erről "frusztrációs kérdést". Miért kell ennyire rosszindulatúnak lenni, nem is értem.
2020. ápr. 14. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Bárcsak melletted laknék a dobfelszerelésemmel. Egyébként meg nincsen karantén. Kijárási korlátozás van. Tanuljátok már meg a szavak jelentését...
2020. ápr. 14. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%
Ha nem kell munka miatt korán kelned, nem tök mindegy neked?
2020. ápr. 14. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
Tudod van ahol minden este 7-8 kor tapsolnak elismerésül mindenkinek. Van aki még hangszeres előadásal szórakoztatja a többi embert. De az ilyen gyöpösnek lehet magyarázni...
2020. ápr. 14. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Most akkor tuba, trombita vagy duda volt?
2020. ápr. 14. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
Állj ki te is furulyázni.
2020. ápr. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy túlzottan boldog lennék, pláne, ha hétköznap van és órám, netán online zh, vagy hétvégén simán csak tanulok. De ha végre van időm pihenni, akkor azért nem örülnék.
2020. ápr. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%
Nálunk este 8-kor tapsolnak sokan a lakótelepen.
2020. ápr. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
76%
Én sem értem mi bajuk van az ilyeneknek,ez semmit nem tesz hozzá a jelenlegi helyzet megoldásához,ráadásul ugyanúgy csendháborításnak számít.Le lehet pontozni.
2020. ápr. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
57%

most kiéli a sok egocentrikus a szereplési vágyát és azt képzeli, hogy jót tesz másokkal.

Engem sem érdekelne a tubázás, sőt idegesítene. Nem tudom, miért képzelik, hogy erre bárkinek szüksége van.

2020. ápr. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!