Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hiszi anyám mindenre,...

Miért hiszi anyám mindenre, hgy "majd" lefog esni, meg, hogy biztos elfor töni, lefog szakadni stb stb?

Figyelt kérdés

Már annyira idegesítő. Olyan hülyeségeket beszél..


A függöny karnisra akart aggatni egy ilyen tolyásfüzést, ami barkával van összekötve. az egész tömege összesen 330g. kevesebb, mint fél kiló. És tudjátok mit mondott? Szívem szerint feltenném, csak félek, hogy leszakad a karnis.


3 méter széles a karnis, 5 helyen van felfúrva tiplivel. most 990g-os függöny van rajta. ha a 8kg-os hájas macskát elbírja aki felmászik rajta (közben szétszabdalva :D) akkor ezt a hangyafszáni izét miért ne bírná el?


meg a konyhaszekrény polcaira csak 5 tányért rak, mert arra is azt mondja, hogy nem akarja, hogy leszakadjon.


Vagy amikora tavaly nyáron a kerti fészert raktuk össze és nézte ahogy a tetejét szögeltük (az az egy rész ahol szögelni kell és nem csavarozni) mondta, hogy jajj fiúk nem fog eltörni a gerende, hogy ennyire ütitek? 50m hosszú, 1.5mm vastag szögekről beszélünk. és 3 ütésből ütöttük be. Hogy a francba szakadna ketté???????


meg vásárláskor 8 szatyrot vísz, mindegyikbe egy-egy darab tejfölösdoboz, mert fél, hogy leszakad. a szatyor. amikor én, ha vásárolok egy vékony kis tesco-s szatyorba 5 tejesdobozt rakok és meg se nyúlik.


Ezt één nem értem. Olan egyszerű dolgokról talál ki fszságokat komolyan..


2020. ápr. 14. 17:44
 1/9 A kérdező kommentje:
50mm (milliméter, nem méter :D :D :D
2020. ápr. 14. 17:45
 2/9 anonim ***** válasza:
Valszeg rossz tapasztalat, vagy nincs tisztában a fizika szabályaival.
2020. ápr. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Biztos élettapasztalat. Sok dolgot látott eltörni.


Amúgy "toJás" :D

2020. ápr. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hát nem tudom. de valamilyen szinten retteg is... nem mer átmenni egy kis fahídon, mert biztos akkor szakad le amikor ő megy át rajta. se előtte se utána, csak alatta
2020. ápr. 14. 17:58
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A hátamon felállt a szőr amikor ly-el írtad a tojást...
2020. ápr. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Téged nem ugy nwvelt hogy jaj ne fuss mert elesel jaj ne massz fàra mert leesel jaj jobb ha nem vagy a konyhaban, jaj fuj egy kis szèl megfàzol, meg stb?


Egyébként nekünk a nagyszülök hasonlok,de mindent kiosztva parancsolgatva adnak elö, ne igy pakolj a szatyorba hanem ugy, ha üveget viszel tekerd papirba, kiskorunkban szabalyosan égtem mert a strandlepedö alà neylont kellett teriteni meg penztàrcàt zacskoba tenni meg ilyenek.

2020. ápr. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
*nevelt
2020. ápr. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Metionin ***** válasza:
100%

Tesó, ha az igekötős szóba beleraksz egy fog-ot akkor az igekötőt külön kell írni. El fog szakadni, le fog esni stb.


Egyébként meg jóanyád lehet hogy ez a hiperpesszimista, aki szerint utcára se menj, mert elcsap a kocsi. Nekem is az az anyukatípus ugrott be róla, amit előttem írtak hogy semmit se csinálhatsz mert elesel, eltöröd, meghalsz.

2020. ápr. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A tolyás fájdalmasabb volt, mint mikor a krétát végighúzzák a táblán, vagy mikor villával karcolják a tányért.
2020. ápr. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!