Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sajnálom a pénzt mindenre....

Sajnálom a pénzt mindenre. Jól teszem?

Figyelt kérdés

Szűk félév alatt sikerült összedobnom kb. 1500€-t.

Igazából autóra gyűjtöttem, de most, hogy beállt ez a krízis, már nem igazán szeretném az egész pénzem elkölteni olyasmire ami csak viszi ráadásul.

Viszont másra is sajnálom. Egy s más tetszik, (2-300 eurós tétel) amit vennék magamnak, de sajnálom kiadni rá.

Olvastam már itt gyakorin, hogy más is van így pont ezzel.



2020. ápr. 3. 21:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
48%
Kajára költs. Jön a válság kitudja meddig nemlessz munka bevétel stb oszd be es hónapokig eléglesz az ételre.
2020. ápr. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Igazából nem csak abból élek, amit keresek, mert itthon lakom most.
2020. ápr. 3. 22:28
 3/19 anonim ***** válasza:
81%
Hát aki nehezen szerzi,az természetes,hogy nehezen válik tölle.
2020. ápr. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

S akkor ez így lesz míg világ a világ?

Azt nem lehet, hogy mindig csak azt vesszük amire feltétlenül szükség van (szerintem). Hobbira sem lenne szabad sajnálni pedig.

Egyébként annyira nehezen nem szereztem, mert nem volt egy kemény fizikai munka.

2020. ápr. 3. 23:00
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Autót most ne vegyél. Eddig boldogan fizettem a sajátom, lehet el kell majd adnom. Mert bizony csak viszi a pénzt.


Jelenlegi helyzetben spórolj ahogy tudsz. Senki se tudja milyen komoly lesz az elkövetkező idő és meddig fog tartani. Ha mindenen túl vagyunk, stabilizálódott az élet, még eldöntheted az autót.

2020. ápr. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
92%
Ezzel én is így vagyok ne aggódj. Nem egyszer jártam már így, csak két példa: kinéztem magamnak egy hangfalat, a végén nem azt vettem meg, kinéztem magamnak egy laptopot, nem azt vettem meg. mire odaértem a boltba, mindig győzött a zsugoriság és egy olcsóbb gyengébb tipust vettem meg. De sokmindennel voltam már így, nem csak műszaki cikkekkel.
2020. ápr. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

S akkor most csakugyan ne vegyek semmit?

Az autót azt már elengedtem, persze. De mást sem, az a biztos?

2020. ápr. 4. 00:04
 8/19 A kérdező kommentje:
#6-os, és ezt megbántad végül, vagy volt értelme később annak, hogy megfogtad a pénzt?
2020. ápr. 4. 00:05
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Ennivalóra tedd fèlre.
2020. ápr. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Igen, mert mindkettő csak néhány évet bírt ki, a hangfal csak három évet, a notebook meg most két év után úgy áll hogy legszívesebben sokszor szétverném olyan lassú. Aztán még 2015-ben valahogy sikerült megparancsolni magamnak hogy nem engedek abból amit elsőnek kinéztem hangfalból, és láss csodát még ma is ugyan olyan tisztán szól, semmi baja és még és még nemhogy a hangfal de még a távirányítója ilyen olyan állapotban van mint mikor megvettem. Viszont amit testvéremnek választottam ki laptopot azon sem zsugoriskodtam és 9 évig működött.
2020. ápr. 4. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!