Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek melyik a fontosabb a...

Nektek melyik a fontosabb a kettő közül?

Figyelt kérdés

1.A testetek állapota,kinézete,egészsége

2.A környezetetek állapota.Rend és tisztaság legyen mindig.


2020. ápr. 14. 18:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Én is inkább úgy látom, hogy sokan a kinézetre adnak. Sokszor meglepődtem már, amikor megláttam egy-egy jó kiállású, csinos ismerősöm lakását, házát. Nemhogy nem volt rend meg tisztaság, hanem kifejezetten putri volt.
2020. ápr. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

5-ös én elsősorban arra gondoltam,hogy a test állapota legyen jó.


A drága ruha,fodrász,kiegészítők azt én ugyanúgy a "környezet" kategóriába sorolom.


A test alatt a sportolást,megfelelő táplálkozást,bőrápolást,stb értem.


Ebbe nem tartozik bele,hogy milyen ruhát,sminket rakunk magunkra,amivel elfedjük a valós kinézetünket.

2020. ápr. 14. 20:13
 13/19 A kérdező kommentje:

Én pl heti 4-5ször edzek,de nem tartom fontosnak,hogy minden héten kétszer ki legyen porszívózva a szőnyeg,be legyen vetve az ágy.


A tisztaság nálam olyan szempontból fontos,hogy pl az evőeszközöket,amiről eszek alaposan elmosom.

Mert ugye az is nagyon szorosan kapcsolatban van azzal,hogy mi történik a testemmel.


A rendmániásokat viszont nem szeretem.

Őszintén szólva,az a véleményem,hogy rend csak akkor tartható fenn hosszabb távon,ha egyedül él az ember,így felesleges erre hatalmas hangsúlyt fektetni,ha többen laktok együtt egy minimálison kívül.

2020. ápr. 14. 20:17
 14/19 A kérdező kommentje:

A takarítással úgy vagyok,hogy ritkábban de akkor alaposan,a felületességet nem szeretem.


A látszat takarítást,amire elmegy annyi idő,amíg edzhettem volna,nem szeretem.


Ha takarítok,akkor viszont egy egész napot rááldozok,és olyankor csak arra figyelek.

2020. ápr. 14. 20:19
 15/19 anonim ***** válasza:
Hááát az első. De mostanában kicsit háttérbeszorult, mert nagyjából takarítok de amúgy fetrengek és beleskedek...
2020. ápr. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Metionin ***** válasza:
A testem állapota, főleg az egészsége. A tisztaságra is ügyelek, de a rend már nem feltétlenül igaz rám, van amit kaotikusan szeretek pl. az íróasztalom.
2020. ápr. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nekem az első fontosabb valamivel.
2020. ápr. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Lusta dög vagyok, úgyhogy igazán egyik sem, ha az első pontnak feltétele a sportolás is. De azért szép még mindig jobban szeretek lenni, mint amennyire igénylem, hogy rend legyen körülöttem.
2020. ápr. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
1
2020. ápr. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!