Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnám fejleszteni a...

Hogyan tudnám fejleszteni a kommunikációs készségemet?

Figyelt kérdés
Régen jól ki tudtam fejezni magam. Talán ennek köze lehet ahhoz, hogy fiatalabb koromban sok szépirodalmat olvastam. Aztán eltávolodtam ettől és elkezdtem reál irányban tanulni. Azt vettem észre, hogy bár szakmámban egyre nagyobb lett a tudásom, az emberekkel való kommunikációban fokozatosan elbutultam. Már nincsenek is barátaim, ismeretlenekkel meg nehezen tudok beszélgetni, nem jönnek már olyan könnyen a szavak, mint pár éve. Nem használtam a képességemet, így visszafejlődött gondolom. Mit kellene tennem?

2020. ápr. 15. 11:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgess emberekkel, akkor fejlődik magától.
2020. ápr. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
23%
Google: kommunikáció fejlesztése
2020. ápr. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Kényszerítsd magad az emberekkel való kommunikációra.


Pl.: Ha fiatal lennél akkor ajánlanám az olyan diákmunkákat, amit csak a kommunikáción alapszanak.


Így idősebben ez nehezebb feladat, de rengeteg hobbi van, ami tudsz közösségben végezni, tanfolyam stb... ahol rá vagy kényszerűlve a beszélgetésre.


Ha nincs párod, akkor társkeresőoldalk is nagyon jók. Pl.: Tinder. Nagyon könnyen lehet találkozókat szervezni, de ha még az sem megy, akkor legalább az online kommunikációdat fejleszted míg el nem jutsz arra a szintre hogy menjen.


Hord magad kényelmetlen szituációkba.

2020. ápr. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!