Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan fejlesszem a kommunikác...

Hogyan fejlesszem a kommunikációs készségemet a lányokkal szemben?

Figyelt kérdés
Mikor arra kerül a sor hogy pl.: találkozok az egyik lány haverommal nehezen tudok vele beszélgetésbe elegyedni, kérdéseket persze teszek fel pl.: milyen napod volt, írtatok-e,..stb. de ha kifogyok a kérdésekből akkor megáll a beszélgetés és ő nem nagyon kérdezz, a válaszokra is csak igen vagy nem-el válaszol. 15/f
2012. okt. 15. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:

olyan kéréseket tegyél fel neki amit ki tud fejteni bővebben, pl: mi a véleménye erről, mit gondol arról


jah és mesélj magadról neki mi történt aznap veled minden apró hülyeséget elmondhatsz

2012. okt. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kb. ugyanazt akartam, mint az előző. Ha nem írod le hogy kifogysz a kérdésekből és ezek többségére amúgy is a nem/igen válasz jön, akkor annyi a megoldás, hogy nem ilyen sima eldöntendő kérdést teszel fel, hanem olyat, amit ki tud fejteni. Akár csak egy kicsit is.

Tudom, ez nehéz lehet, mert beidegződés az ilyesmi kérdezés, de hidd el, eléggé tud segíteni. Az elején ha tudatosan figyelsz rá, akkor nagy esély van rá, hogy később figyelés nélkül is ilyen "jó" kérdéseket tudsz majd feltenni. Sok sikert hozzá! :)


Persze csak ezen nem múlik, de alapjában véve ez nagyon sokat segíthet, és sejtem ez lehet a fő probléma, ha ezt kérdezted.

2012. okt. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Legyél sík buta gyökér,az bejön a lányoknak
2012. okt. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, de azok olyanok is. ;)

Akinek azokra a szennyekre fáj a foga, hát hajrá.

2012. okt. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Cukkold, ugrasd, poénkodj vele.
2012. okt. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!