Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mindig bocsánatot kérek...

Mindig bocsánatot kérek beszélgetések során. Kisebbségi komplexus lehet?

Figyelt kérdés

Meghallgattam állásinterjus telefonbeszélgetésem, 3 alkalommal hangzott el a "bocsánat" kifejezés, aztán lebeszéltem egy időpontot mert mondta a srác, hogy nincs emberük, holott engem nem érdekel az a meló, most mehetek megint segédmunkásnak egy próbanapot.. nem tudom az elvárásaimat érvényesíteni. Mindig másnak akarok megfelelni, ezért már pár hónapja nem mozdultam ki otthonról.

Legrosszabb amikor gyárba dolgoztam, nem mentem ki kajálni csak wc-re csak, hogy aki engem váltana azt ne zavarjam, aztán egyszer valaki odatett a helyemre egy dobozt, én feltettem a polcra erre odajött a váltó és elküldött a francba, hogy mit képzelek, az az ő polca ne tegyek oda semmit.

Aztán felmndtam és 1 hónapig nem beszéltem senkivel mert féltem. Legszívesebben megnyomnám a kijelentkezést, csak azzal megint sok embernek ártok. Szóval próbálom a nem létező humorommal elütni a rossz kedvem, csak az meg öniróniába csap át és azt veszem észre magamat alázom.

Próbáltam szakihoz menni, csak olyan sérelmek is értek amit nem szabad megtudni harmadik félnek mert btk-ba ütközik és jelenteni köteles akinek a birtokába ilyen infó jut.


2020. ápr. 15. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Kisebbségi komplexus mellett önbizalomhiány, önutálat, ó bocsánat, hogy élek stílus.
2020. ápr. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Próbáltam szakihoz menni, csak olyan sérelmek is értek amit nem szabad megtudni harmadik félnek mert btk-ba ütközik és jelenteni köteles akinek a birtokába ilyen infó jut."


Még szakemberhez is más kedvéért nem vagy hajlandó menni... ez egy kegyetlen világ, aki gyenge azt megeszik. Nem gonoszságból, csak az emberek igy működnek, addig mennek amíg engedik nekik. Sürgősen menjél el pszichológushoz, vagy örök életedre ilyen kis nebántsvirág leszel, aki a létezésért is bocsánatot kér. Ja, és tanulj meg nemet mondani minél előbb. Kezdd azzal a gyakorlást, hogy lemondod a full felesleges próbanapot.

2020. ápr. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mostanra már túlnőtt rajtad ez, tényleg ajánlott pszichológushoz menned.
2020. ápr. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Sunshinedoll ***** válasza:
Szorongás egyik jele is lehet.
2020. ápr. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!