Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te mit tettél le eddig az...

Te mit tettél le eddig az asztalra az életed során amire büszke vagy? Mit szeretnél még elérni?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írjatok! :)
2020. ápr. 14. 21:53
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

El tudom tartani magam úgy, hogy nem szorulok más segítségére, és félre is tudok tenni.

Lefogytam 25 kilót - még 20-at szeretnék.

Sikeresen "szinten tartom" a depressziómat gyógyszeres kezelés nélkül, miután nagy akaraterővel kimásztam a legdurvább depressziós időszakomból (21-22 éves voltam akkor).


Amit szeretnék még: örököltem egy lakást, de szeretném egy jobbra lecserélni - azon vagyok, hogy önerőből ki tudjam fizetni az újabbat úgy, hogy a mostani megmaradjon (ki szeretném majd adni).

Szeretnék egy egészséges, érzelmes párkapcsolatot.


30N

2020. ápr. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Üres feles poharakat.
2020. ápr. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Metionin ***** válasza:
100%

10 éve leléptem a bántalmazó családomtól, eltartottam magam, csináltam 2 diplomát, volt egy randa balesetem amiből felépültem és újra sportolok, végre úgy nézek ki ahogy mindig is szerettem volna, van jó munkám és kiráy lábizmaim.

Amit még szeretnék, egy saját lakás vagy ház, mert még sohasem volt otthonom és szeretném megtapasztalni, hogy az milyen. Illetve állatokat szeretnék örökbe fogadni, ezt most a főbérlő nem engedi sajnos. Egy doktori sem ártana, de az már folyamatban van.

2020. ápr. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
+1
2020. ápr. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
43%

Kigyógyultam az anorexiából, felszedtem magamra 6 kiló izmot, 4 éve pedig egy kezemen meg tudom számolni, hány edzést hagytam ki.

Lefutottam a félmaratont kétszer is.

Szereztem két diplomát és összegyűjtöttem a pénzt a harmadikra.

4 diákot segítettem 80% fölötti biológia és matek érettségihez és írtam egy 200 oldalas "segédanyagot" a szakom legkeményebb tárgyához, aminek köszönhetően az évfolyamátlag egy egészet ugrott majdnem a tárgyból.


Szeretnék egy olyan lakást, amiért én dolgoztam meg, szeretném megcsinálni a harmadik diplomámat is, szeretném elvinni a családom (anyukámékat és a párom) nyaralni, szeretnék egy hatalmas esküvőt és megtanulni svédül és spanyolul. (:


26N

2020. ápr. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én tettem le az asztalt.
2020. ápr. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Arra büszke vagyok, hogy a mentális betegségeimet, furcsaságaimat önerőből küzdöttem "le" olyan szintig, hogy mostmár hellyel-közzel képes vagyok valahova beilleszkednk. Hellyel-közzel.


Egész életemben 4 szakembernél voltam, egyik se vált be. Ugyanakkor tudom, hogy mások is keresgélnek ám, amíg jó szakembert találnak végre. Így kitartóbbnak kell lennem majd még. Egy (?) terápia tuti kell.


Amúgy más téren igazán semmit.



Nyelvvizsgát angolból még érettségi előtti évben letettem, de a nyelvtudásom erősen kopik.

Jogsit letettem, de nem is merek, nem is vagyok alkalmas vezetni.

Diplomám van, de büfé és sohase vettem hasznát.


Lakás, autó van örökölt.


Megpróbáltam átképezni magam, ha a vírus nem lenne, sikeresnek tudnám mondani. Így viszont...

2020. ápr. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Saját autó.

Majd házat, rendes élettársat is szeretnék.

21 vagyok

2020. máj. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!