Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Találkoztatok már Krúbival?...

Találkoztatok már Krúbival? Hogyan videlkedett?

Figyelt kérdés
Hallottam olyat, hogy egy tag megállította képért egy bevásárlóban, Krúbi pedig flegmázott a taggal is, később pedig a kasszás nénivel is. Kíváncsi vagyok van-e valakinek hasonló negatív élménye vele.

2020. ápr. 15. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem van... barátom párszor találkozott vele a vigalmi negyedben (egy helyen piáltak és voltak közös ismerősök a társaságban) és eléggé nagyképű, ki ha én nem figurának tűnt neki. Nyilván ennyiből nem lehet megítélni egy embert, de nem volt pozitív élmény. A zenéjét ettől még csípem.
2020. ápr. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Ki a megboldogult bánat az a Krúbi ?
2020. ápr. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#2 Nézz utána, megéri :D
2020. ápr. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a zenéjét se bírom.
2020. ápr. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 noncsita válasza:

[link]


Tessék, itt egy link, nem az ezen olvasható Schmuckos sztorit hallottad éppen, csak Krúbival elmesélve? :D Mert ha igen, ezen ne aggódj, poén az egész, sokakkal ellőtték már.


Ezen kívül én egyszer láttam Krúbit, szembejött velem az utcán, de ahogy kinézett, jobbnak láttam, ha rá sem mosolygok, mert úgy tűnt, nincs túl jó kedve. Emellett meg úgy gondolom, hogy a koncertek után szoktak lenni ilyen közösen fotózkodós lehetőségek, akkor lehet ilyet csinálni, máskor én is utálnám a hírességek helyében, ha random idegenek jönnének oda hozzám egyfolytában.

2020. ápr. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 pont ugyanezt a szöveget láttam valahol facebookon kommentbe, csak Schmuck neve ki volt cserélve Krúbira xddd
2020. ápr. 25. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!