Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Durva lejaratast hogyan lehet...

Durva lejaratast hogyan lehet elviselni?

Figyelt kérdés
Egy barátnak hitt barátnőm egyik pillanatrol a masikra megváltozott és az összes titkomat visszamondta illetőknek. Ezzel csinált nekem hatalmas konfliktusokat főként a ferjem csaladjaban. Mit tegyek? En megbiztam ebben a nőben es elmondtam neki sokmindent....
2020. ápr. 15. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Legalabb izgalmasabb lett most az álliviz.

En semmit nem csinàlnek

2020. ápr. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Milyen jellegű titkok? Remélem nem olyanok, hogy csalod a férjedet.

Egy lehetséges megoldás, hogy mindent tagadsz. De nem konokul, hanem hihetően. Pl. elmondod, hogy ez a nő rosszakaród, és azt akarja, hogy mindenkivel megromoljon a kapcsolatod.

2020. ápr. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2 ötletem van:

A, A barátnővel megtartani a (látszatra) jó viszonyt, elhívni magadhoz egy kajálásra, ahol ott van a férjed, vagy egy érintett a problémában, és szépen elővenni a nőt;

B, A barátnőt elhívni magadhoz beszélgetni (nem éreztetni vele, hogy neheztelsz rá), de úgy, hogy valaki érintett más is ott van, csak nem akívkodik. Elkezdesz a beszélgetni a barátnővel, és amikor egy cinkes sarokpontra értek, amire a választ megadja, akkor a valaki érintett előjön, és folytatódhat a "beszélgetés".

2020. ápr. 16. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Olyan dolgokról van szo, amiket akkor mondtam a ferjem családjáról neki, amikor ugy éreztem hogy bantanak, mert a ferjem tesojanak a felesege utalt mindig is es ott csinalt meg nagyobb gyuloletet.
2020. ápr. 16. 07:40
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor voltaképpen annyi történt, hogy amelyik rokon bántott, az megtudta, hogy neked ez rosszul esett. A bántó rokonnal nyilván nem kell sajnálni a kapcsolatot.

Azon esetleg érdemes elgondolkodni, miért változott meg a barátnőd, ill. miért ismerted félre. Ill. ezután óvatosabbnak lenned, kinek mit mondasz el.


Megj.: Én (férfi) szintén nem szoktam rokonnak a szemébe mondani, ha kiakadok a viselkedésén. De nem is titkolom. Szóval a viselkedésemen általában mindenki megérzi, kb. mit gondolok róla. Én ezt nem is bánom.

2020. ápr. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!