Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan használhatom ki teljese...

Hogyan használhatom ki teljesen az összes bennem rejlő potenciált? Nem bírom elviselni ahogy most élek, úgy érzem, felrobbanok.

Figyelt kérdés

Olvastam itt valahol egy kérdést valami ilyesmiről, és megtetszett az alapötlet. Hogyan lenne lehetséges a fizikai, szellemi, részben érzelmi korlátokat ledöntve átlépni önmagamon és új emberré válni? Az érzelmek átlépése alatt nem a robot üzemmódot értem.


A csúcshatást már láttam, az is megmozgatott, de a kérdés valahogy jobban. Nem tudom, az közelebb volt hozzám.



2020. márc. 13. 13:14
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Most sehogy. Otthonmaradsz júniusig a karanténban.


Olvass, keress hobbikat stb.

2020. márc. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezen elmosolyodtam ha igaz is lesz. Köszi, kaptál zöldet, de kicsit konkrétabbra gondoltam.
2020. márc. 13. 13:42
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Építsd le az egódat, ami ragaszkodik önmaga elvárásaihoz és akkor már nem lesz semmi előtted, ami megakadályozná, hogy bármit megtegyél, ami miatt most pl. félelmet, szégyent, bűntudatot érzel.
2020. márc. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Na eeeez tetszik nagyon. Ha megkérhetlek egy nagy dologra, ennek a folyamatáról tudsz még egy kicsit beszélni? Talán másnak is segíthet.
2020. márc. 13. 13:46
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem tudok, bár nem is biztos, hogy nekem szólt a kérdésed.:)

Általában azok a legbátrabbak, akiknek már nincs vesztenivalójuk, mert valamiért megjárták a poklot. Ez általában nem választás kérdése, hiszen ki is akarna önként pokolra menni, hanem az élet osztja a lapokat. Sok ilyen példát láttam.


Rengeteg munkával, tudatossággal, önmagad nagyon mély megismerésével te is tudsz apró lépésekben haladni.:)

2020. márc. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az értékes válaszokat!
2020. márc. 13. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!