Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van aki fiú és gyerekként nem...

Van aki fiú és gyerekként nem volt túlságosan "fiús" az ízlése és normális lett? Pl rajzfilmek játékok. Mert én nekem még babám is volt és normális hetero ember lettem, igaz kicsit nagyobb bennem az empátia. Miért erőszakolják ezeket a gyerekre?

Figyelt kérdés

Pl én útáltam a katonáka, a dinoszaoruszokat, az autókat, meg úgy általában a fiúknak célzott dolgokat. ellenben szerettem a macikat, babákat, a lányos dolgokat, illetve a törődést, apus anyus játékot oviban, mindig lányokkal játszottam.


A szüleim nagyon sokszor próbálták rámerőszakolni, főleg apám a dolgait.... pl nem akarták, hogy játszak lányokkal, mert ott vannak a fiúk "szerzek neked" barátod (apám) aki fiú, de nem jött össze neki a szomszéd fiú nem akart velem többet találkozni amikor meglátta a játékaimat :D (vagy is a szülei nem engedték a közelembe) elkönyvelte már olyan 10 éves koromban apám, hogy biztos meleg vagyok aztán 16 évesen 2 jó csajjal állítottam haza éjfélkor részegen... azóta büszke rám :D


Ti szerintetek miért erőszakoskodnak ezekkel a szülők, amikor semmi köze hogy normális leszel e? mások is vannak ilyenek?


2020. febr. 8. 16:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Mert még így is azt hiszik, hogy az ilyen gyerekekből meleg ember válik. Pedig ez nem mindig igaz. Sőt...

Hisz a legtöbb ember elítéli az ilyen ‘más’ embereket és ha valakinek ez a saját gyereke aki ilyen ‘más’ akkor az a szülőnek rosszul esik.

2020. febr. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
0%
Éreztél talán fiúk iránti vonzalmat, de múlt?
2022. jan. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!