Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez tök izé dolog, de nálatok...

Ez tök izé dolog, de nálatok is volt már, hogy férfiként, nőt testesítettetek meg az álmotokban?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 16. 10:56
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Nem tudom, de hülye kérdések helyett vehetnél egy nyelvtankönyvet és ha nagyon unatkozol, lapozd fel!
2020. ápr. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem volt, nem emlékszem ilyenre.
2020. ápr. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem.

Sőt kutya, macska, katicabogár és pöttyös labda sem voltam.

2020. ápr. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
volt, igen. Női egyberuhát kellett valamilyen oknál fogva viselnem álmomban. (Az ok az álomban megvolt, de már nem emlékszem rá.) Nagyon kellemetlenül éreztem magam benne, de nem tudtam átöltözni. Miután felébredtem, és azóta is, ha visszgondolok erre a sok évvel ezelőtti álomra, iszonyú rossz érzés fog el tőle.
2020. ápr. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Vétettem nyelvtani hibát?
2020. ápr. 16. 12:40
 6/7 anonim ***** válasza:

#5

Nem vétettél és én sem értem az 1-est.

2020. ápr. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálam fordítva volt, lányként fiú voltam álmomban. Mondjuk én szoktam daydreamingelni (aránylag sokat), és ott a "főszereplő" fiú, szóval valószínűleg ezért is volt ez.
2020. ápr. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!