Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti hogyen szoktátok enyhíteni...

Ti hogyen szoktátok enyhíteni a dolgokat, ha valami kínos/ciki dolog történik veletek?

Figyelt kérdés
Velem sajnos sok ilyen van és már kikészít. Eléggé rácsap sokak szerint az önbizalmamra. Ti mivel csökkentitek a röhejt ami rajtatok van?

2020. ápr. 8. 02:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Visszaemlékezek, hogy mással mikor történt ilyen és az mennyi ideig jutott eszembe egyáltalán vagy mennyire bírt nagy jelentőséggel és rájövök, hogy mások szemében ez pár héten belül egy semmiség lesz. Én emésztem magam kicsit rajta, de legalább nem érzem úgy, hogy a fél világ ezen fog mostantól csámcsogni.
2020. ápr. 8. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bevagok egy sort es lazitok.
2020. ápr. 8. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Velem nagyon ritkán fordul ilyen elő. Az hogy mi a ciki csak nálad érdekes, ha érted. Velem azért nem tud ilyen előfordulni, mert semmit nem érzek cikinek, amit csinálok, bármi is legyen az.
2020. ápr. 8. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Sunshinedoll ***** válasza:

Nem nagyon veszem magamra, mindenkinek vannak ciki pillanatai próbálom magabiztosan és szégyen nélkül, így hamar túlteszem magam rajta.

Gondolj arra, hogy sokkal kevésbé érdekelne mit gondolnak mások rólad, ha tudnád, mennyire keveset gondolnak rád.

2020. ápr. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem mindegy az, hogy pl. ez a kínos dolog olyasvalami, amit te idéztél elō, vagy a körülményekbōl adódik. Ha én idéztem elō, akkor csendben hallgatok, vagy terelek, akár bocsánatot kérek.. ha körülménybōl adódik, akkor nem fogom magamat hibáztatni.


Általában odafigyelek arra, hogy ne nyilvánuljak meg kínosan, ha vèletlenül valami baromságot kezdenék el mondani, akkor inkább leállítom magam egy pillanat alatt, s nem muszáj végig mondanom, inkább témát terelünk.


Az is kérdéses lehet, hogy milyen baráti köröd van, mert probléma lehet, ha olyanok, akik alapjáraton nem fogadnak el és folyamatosan kritizálnak.

2020. ápr. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Zavar a dolog, kattogok sokáig még rajta, de tudom, nemsokára jön a következő, amit felülírja ezt.
2020. ápr. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon sok balfék-pillanatom van, szinte minden második napra jut legalább egy. Igazából már hozzászoktam xD Elfogadtam, hogy az én személyiségem ilyen.

Szóval ha egy ilyen szitu történik, akkor pár percig még sopánkodok magamba, hogy "úristen, úristen, hogy lehetek ilyen szerencsétlen?!", aztán egy idő után, mikor látom, hogy nem dőlt össze a világ, szép lassan elfelejtődik a részemről.

2020. ápr. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!