Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire visel meg ha tonkreme...

Mennyire visel meg ha tonkremegy egy szamodra fontos személlyel a barati kapcsolatod?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 16. 20:34
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Most ebben a cipőben járok és jobban megvisel, mint egy szakítás.
2020. ápr. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%
Ha igaz barátság, akkor nem megy tönkre.
2020. ápr. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Hát ebben igazad van sajnos nehéz elfogadni:(
2020. ápr. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Nagyon. De mindig lesznek új barátok ez vigasztal. Tudom hoyg sose leszek egyedül az életben mert mindig lesz nekem ott valaki
2020. ápr. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Eléggé megvisel, elég sok dolog miatt történt már ilyen. Távolság, barátnő stb. Nem hibáztatok senkit, de a mostani vírus is sok kapcsolatomat tönkre tett.
2020. ápr. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha látok rá esélyt, hogy újra lehetne éleszteni a kapcsolatot, én félreteszem a büszkeségem és bocsánatot kérek, ha ezzel tudok segíteni, vagy megkeresem az illetőt. Pl. egy külföldi barátnőmmel volt, hogy hónapokig nem beszéltünk (többször is) de aztán valamelyikünk megkereste a másikat és szent volt a béke, már jó ideje nincs vita. :) Vele sosem találkoztam, pedig már 4,5 éve ismerjük egymást, emiatt szerintem a távolsáf sem akadály, igaz barátnak tartom őt.

Korábban nem tettem így, és bánom is, meet a makacsságom miatt vesztettem el jó barátot, de most már mindent megteszek a részemről, hogy fenntartsam a barátságot, de ha érzem, hogy a másik már elengedte a dolgot, akkor nem erőltetem. De soha többet nem akarok úgy elengedni barátot, ha látom esélyét arra, hogy menthető a dolog.

2020. ápr. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én úgy alapvetően nehezen élem meg mások "elvesztését".


Akár barátság, akár kapcsolat, akár futó ismeretség. Ráadásul a legtöbb esetben arra jutok, hogy távol kell tartanom magam másoktól.


Legutóbb egy lánnyal volt ilyen, napi szinten beszéltünk, írt, hívott, érdeklődött. Éreztem mindig, hogy ebből kapcsolat nem lesz, de a "barátság" is leült. De ezt most nemtől függetlenül mondom, rossz érzés, mikor valaki aki az egyik pillanatban még érdeklődik, kérdez, "álltat" aztán a másikban leszar.


Sokszor futok emberekbe, akik utána mindig azzal jönnek, hogy szívesen találkoznának még, közös program, ide megyünk, oda megyünk, de örül, hogy megismer, de jól érezte magát velem. Aztán puff...elmegy haza és másnaptól meg sem ismer, éli tovább a kis életét.


Pont ezért nem nagyon tartottam fenn "fix" kapcsolatokat, és úgy voltam, megyek egyedül bárhova. így jártam sokat túrázni, szinte mindig volt "társam" az utakon, de soha nem mondtam azt, hogy legyen folytatás, a végén ahogy találkoztunk, ugyanúgy elbúcsúztunk és ment tovább az élet.

2020. ápr. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem 2 nagyon jó, régi barátommal csak mosolyszünet volt, egy időre. De aztán tisztáztunk mindent, kibékültünk, és ismét minden a régi lett, mind a mai napig, szerencsére.

Egy régi, inkább egy jó ismerős, mint barát, akkor lépett ki a köreimből, mikor párja lett. Vele már csak alkalmanként szoktam beszélgetni, persze harag nincs.

Egy párkapcsolat bizony tud véget vetni egy barátságnak.

Egy másik meg végleg kiradírozott, egyik napról a másikra, de nem is bánom, ő az a típus volt, aki csak használja az embereket, míg neki szüksége van rájuk.

2020. ápr. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Engem nagyon..4 éve ért véget egy, és azóta is folyton eszembe jut. Pont áprilisban volt, s eszembe is jutott, hogy basszus, 4 év telt el azóta. Én a legjobb barátnőmnek tartottam, gyanítom, ő nem így gondolta.
2020. ápr. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik barátnőbbel ment tönkre a kapcsolatom(lany vagyok).Sajnis abba kellett hagyni ezt a barátságot ami 4 évig tartott 1. osztályos koromtól 4. év végéig mert mindig kibeszélt a hátam mögött csúnyákat mondott rólam és ag egyik barátnőmről aki most a legjobb barátom.Élőben a lány egy aranyos kedves ártatlan lány volt de amint hátat fordítottál neki ki is beszélt.Mivel annyi fájdalmat okozott nekem így viszonylag könnyű volt elengedni.Így megtanultam hogy neki semmi olyat nem mondok amit ellenem fordít ha beszélünk a suliba.
2020. ápr. 17. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!