Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok az ilyen emberrő...

Mit gondoltok az ilyen emberről? Miért viselkedik így?

Figyelt kérdés

Néha nagyon kedves segítőkész, egyszer volt hogy egy másik osztálytársam gúnyolódott rajtam és ő kiállt mellettem. Máskor meg minden ok nélkül sérteget, lekezelő. Van egy barátja akivel ok nélkül utálatos, mégis azt állítja hogy ő a legjobb barátja és nagyon szereti. Van egy pár nagyképű suttyó gyerek az osztályban, akik mindenkibe belekötnek és valami minősíthetlen ahogy viselkednek. És az ilyenek szimpatikusak neki.

Egyszerűen nem értem a viselkedését.



2020. ápr. 16. 23:35
 1/2 Lala777 ***** válasza:
Mert valakitol Fel. Figyelj meg ha az emberek felnek nem tudnak hogyan reagaljanak semmire. Es mindig fellep az onvedelmi mehanizmus sajnos, Ami agressziot, flegmasagot es egy erzelmi hullamvasuton mennem at mindennap. Valoszinu csak egy hosszu beszelgetes kene nekik.
2020. ápr. 17. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Úgy gondolja, hogy rangban alatta állsz, és ő akkor lehet veled kedves vagy lekezelő, amikor akar. Nem mindenki gondolkodik egyenrangú barátságokban (sajnos).
2020. ápr. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!