Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan szorult helyzet,...

Van olyan szorult helyzet, kiszolgáltatott állapot, akár verés, vallatás, kinzás, börtön, kivégzés, ami izgatja a fantáziádat, hogy milyen lenne áldozatként átélni, illetve bátran viselnéd-e?

Figyelt kérdés
(Nem szexuális perverzióra, szerepjátékra gondolok, hanem hogyha a való élet, a történelmi helyzet hozná úgy. )

2020. ápr. 17. 00:35
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

nekem a vallatás ilyen


illetve a másik az akasztás, vajon milyen érzés lehet, ha halálra itélnek, és tudni, hogy akasztani visznek


sokan akik bátran, sőt hősiesen viselték a sorsukat, végig utolsó lélegzetükig, akár 1849 után, akár 56 után


vajon milyen lehetett nekik

lenne-e bennem is annyi kurázsi


ilyesmire gondolok, nem másra...

2020. ápr. 17. 00:44
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát en vallatáson vennék részt mert az nem fáj jobbik esetben.

Ha ilyen véresebb kínzásra akarnék jelentkezni(soha nem tennék ilyet nem vagyok elmebeteg) akkor olyan választanék hogy le kell ülnöm egy székre kikötöznek vagy nem és valamilyen eszközzel vágdosnák a testem higy vérezzek vagy ostorral csapjanak meg.

Azért ilyet még a legrosszabb ellenségemnek se kívánnék hogy akasszák fel meg lőjék le így ezeket én se akarnám megtapasztalni

2020. ápr. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

én az akasztást megtapasztalnám, mert kiváncsi lennék rá, milyen érzés, nem csak a konkrét akasztás, hanem az egész procedúra, meg előtte az itélethirdetés, az utolsó éjjel, amikor tudod, hogy hajnalban visznek...


érdekelne, mit él át olyankor az ember lelkileg, de fiikailag is


valahogy ez mindig érdekelt

csak az a bibi vele, hogy egy ilyen tapasztalás nem lenne túlélhető

2020. ápr. 17. 00:57
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Engem már vallattak. Úgy, hogy vizes rongyot tettek az arcomra és ö töttek rá vizet. Nem egy kellemes dolog. Szóval, nem nem élném át még egyszer
2020. ápr. 17. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
és birtad, vagy megtörtél?
2020. ápr. 17. 01:03
 6/19 A kérdező kommentje:
ez hol volt?
2020. ápr. 17. 01:03
 7/19 anonim ***** válasza:
92%
Számomra a mazochista tagok gyülekezetének a válaszát olvasni olyan mértékű kínzás, amely egyenértékű a kérdésben említett 5 féle kínzási módszer együttes megtapasztalásával.
2020. ápr. 17. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Kettőt már átéltem. De amit igazán átélnék az a kivégzés. Villamos székben :DDDD
2020. ápr. 17. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy küzdősportoló nővel szemben kiállni (én nem sportolok), aki kivallatna...
2020. ápr. 17. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Nem tudom ez mennyire számit

Engem az Úrnőm fojtogatni szokott

Valahol ez is hasonló

2020. ápr. 17. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!