Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan szorult helyzet,...

Van olyan szorult helyzet, kiszolgáltatott állapot, akár verés, vallatás, kinzás, börtön, kivégzés, ami izgatja a fantáziádat, hogy milyen lenne áldozatként átélni, illetve bátran viselnéd-e?

Figyelt kérdés
(Nem szexuális perverzióra, szerepjátékra gondolok, hanem hogyha a való élet, a történelmi helyzet hozná úgy. )

2020. ápr. 17. 00:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
A villamosszékes kivégzést én is átélném, de az akasztás sem lehet rossz 😉😁
2020. ápr. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nekem voltak olyan álmaim, hogy kivégeztek, de a hideg kirázott tőlük.
2020. ápr. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

és hogyan? mi által?

nekem egyszer volt ilyen álmom, bár az inkább túszdráma volt, ahol golyó által

2020. ápr. 21. 21:39
 14/19 anonim ***** válasza:

Egyszer méreginjekcióval. Azt volt a kérésem, hogy előtte hagy búcsúzhassam el a szeretteimtől. Azután pedig elkezdték beadni a mérget. Csakhogy én ellenszegültem és nem haltam meg! Nem hatott rám a méreg! :))

Egy másik alkalommal egy guillotine alá tettek és olyan mocsok módon, hogy fordítva!! Felfelé néztem, láttam magam fölött a súlyt a pengével! Akkor is megmakacsoltam magamat, dühös lettem és felébredtem! :))

2020. ápr. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

ez a guillotine érdekes, mert én sose értettem, hogy miért nem hanyatt fektették az elitéltet. Ha már halálra itélték, nem úgy lett volna logikusabb a büntetés, ha szembesüljön a bárddal?


bár ugyanilyen alapon n a szembekötést sem értettem akasztásnál meg golyó általi kivégzéésnél. Groteszk, hogy egyrészt elveszik valaki életét, másrészt meg bekötik a szemét hogy ne féljen. Most akkor vagy végezzék ki, és reszkessen csak, vagy játsszuk az emberségest, és akkor ne is végezzük ki... mert ez igy csak egy groteszk illúzió

2020. ápr. 21. 22:27
 16/19 anonim ***** válasza:

Akasztásnál nem a szemét kötik be, hanem zsákot tesznek a fejére. Tudtommal azért, mert elég ronda látvány ilyenkor az arca az elítéltnek.

A guillotine-nál azért az durva lenne, amit írtál. Így is rémisztő volt az eszköz. Van egy film, ahol elég jól bemutatják a menetét. La Vie, La Mour, La Mort-Élet, Szerelem, Halál a címe. Ebben egy fickó meggyilkol három prostituáltat, majd elkapják és halálra ítélik. A végén pedig kivégzik. Ha beírod a YT-on azt, hogy "Guillotine execution procedure" , akkor szerintem kiadja ezt a jelenetet. Nagyon jól megcsinálták, teljesen hitelesnek hat. A kivégzőeszköz is valódi, mert a rendező ragaszkodott hozzá.

2020. ápr. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Még valami: a villamosszéknél nem villognak a lámpák. Saját generátor van hozzá, nem hálózatról megy.
2020. ápr. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Az biztos, hogy rémisztő volt, de a maga nemében az akasztófa meg a puskacső is az.

De legyen csak vérfagyasztó. Én sose értettem, hogy ha valaki rászolgált a halálbüntetésre, azzal mindek finomkodni? Teljes súlyával élje csak át a büntetést, és ha közben bátorságot tanúsit, és nem könyörög az életéért, hanem hősiesen viseli a sorsát, akkor esetleg még tudom valamire tartani a bűntette ellére is.


de lehet, hogy én gondolkozom nagyon sarkosan.

2020. ápr. 21. 23:16
 19/19 gabor49 ***** válasza:
en sokszor fantáziáltam ilyenekrol hogy halálra kinoznak stb lehet benne lennek
2021. dec. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!