Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te mit gondolsz ezekről az...

Te mit gondolsz ezekről az emberekről?

Figyelt kérdés
Nagyon régen ugye nyilvánosak voltak a kivégzések, lefejezések, megkövezések! És akkor kivonult a "nép" és végignézhette a bűnös halálát! Sokan családostul mentek hogy lássák azt, ahogyan egy gyilkost vagy rablót agyondobálnak kővel vagy lefejezik, mert hogy "az" milyen gonosz ember volt! De ezek az emberek akik "moziztak" egy jót valójában épp eszűek voltak? Szerintem volt vagy is van az ilyen emberekben valami taszító, és rossz! Filmekben is ha egy gyilkost vagy egy "férget" nyilvánosan végeztek ki és ott volt a csürhe és ordibált, meg önelégülten nézte az ember halálát, mindig taszítónak találtam! Ha jól tudom a modern halálbüntetésekre is elmehet az áldozat családja! Ez elég morbid, de az ember már csak ilyen. Minden esetre szerintem akinek pl megerőszakolják a lányát vagy megölik valakijét, és ő utána még azt is végig nézi akit emiatt kivégeznek, az valamilyen szinten gonosz ember!

2015. jún. 1. 01:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Bizony szép számmal vannak ilyen emberek. Nem lehet mindenki ilyen jámbor, békeszerető és türelmes, mint te, kérdező...
2015. jún. 1. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is. Lehet,hogy régen egyszer-egyszer elrettentő példának vitték ki a családjukat, én sose tennék ilyet.De azt is figyelembe kell venni,h lehet,h régen is voltak olyanok,akik jelentették,ha x y családja nem volt ott. Én simán el tudom képzelni.
2015. jún. 1. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát elfajzott egy kezdetleges emberek "voltunk" Az empátia meg az ablakban.. :D
2015. jún. 1. 01:51
 4/10 anonim ***** válasza:
50%

Igen, elég morbid. Ha valakit ki kell végezni, mert nem való a társadalomba és akkora söpredék hogy etetni is kár azt értem, de miért kellett ezt nyilvánosan tenni?


De azok is elmebetegek akik az ISIS nyilvános kivégzéseit nézik, pl hogy egy székhez kötözik a melegeket és lelökik őket egy magas házról. A gyerekek, nők meg lent bámulják. És utána meg csodálkoznak hogy tömeggyilkosok lesznek.

2015. jún. 1. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

De azért azt be kell látni, hogy picit más idők voltak akkor, más volt az emberek felfogása, nekik ez teljesen természetes lehetett, hogy elmennek egy ilyenre, és akár az is benne lehetett, hogy megmutassák a gyerekeiknek, mi lesz, ha rosszat tesznek, és az ő szemükben is egy senki volt az, akit kivégeztek.


Plusz sajnos ma is vannak ilyenek, elég a pár napja történt guatemalai esetre gondolni, ahol egy 16 éves lányt gyújtott fel egy tömeg a nyílt utcán, és ujjongtak körülötte, egy ember rohant oda, amikor már égett, az is azért, hogy még több gyúlékony folyadékot öntsön rá, a lány egyébként ott meg is halt.


Nekünk felfoghatatlan, az ő szemükben viszont teljesen megérdemelte.

2015. jún. 1. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem mindig is úgy tűnt, hogy ez a normális. Amennyi háború meg csata volt az alapján az volt a természetes, hogy öltek az emberek és végignézték más halálát.

Szerintem nincs ebben semmi olyan durva, hogy az ember végignézi a másik kivégzését.

2015. jún. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
:O ja
2015. jún. 1. 12:52
 8/10 anonim ***** válasza:
Ma meg krimit és horrort nézünk.
2015. jún. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Előző vagyok: Ha megölnék valakimet, és utána kivégeznék a gyilkost én is a képébe röhögnék, és úgy nézném végig.

De ugyanígy pl;ha bárki bántaná a húgomat (lányom még nincs)

2015. jún. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Értem:)
2015. jún. 2. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!