Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt olyan, hogy valaki...

Volt olyan, hogy valaki megharagudott rád, de sosem tudtad meg hogy miért, mert nem árulta el?

Figyelt kérdés
Vagy csak annyit mondott, hogy "tudod te azt nagyon jól", vagy egyáltalán szóba sem állt veled többet. Lehet akár rokon, haver vagy csak ismerős esetében is.
2020. ápr. 17. 17:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Előfordult már sajnos, 1-2 "barát" által.
2020. ápr. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Most, hogy belegondolok, igen, volt. Azóta se érdekel, mi baja volt, az ilyen játszmázós, passzív-agresszív hisztigépek jobb is, ha soha többet nem szólnak hozzám.
2020. ápr. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, átkozottul fájt, de legalább mostmár tudom milyen is igazából az a személy. Az én esetemben sosem mondta el hogy mi is volt igazából velem a gond, de egyszer csak újra jó voltam neki és most megint "jóban vagyunk".
2020. ápr. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt pár, de osztom a kettes véleményét.
2020. ápr. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A volt barátnőm. Annyit írt, hogy gondolkozzak el rajta, aztán letiltott. Hónapok óta ezen töröm a fejem, de ötletem sincs, semmi előjele nem volt.
2020. ápr. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azoknak akik ilyet csinálnak titokban szexuális izgalomban lesz részük, amit otthon sírással tüntetnek el :D Viccet félretéve: Nagyon mérgező az ilyen ember! Éretlen, nevetséges, és egyenesen szánalmas!


Egy érett személyiség (legyen felnőtt vagy nem) MEGMONDJA másnak mi baja, nem ilyen nyomi dolgokkal "harcol".

2020. ápr. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Vannak ilyen emberek, nem igazán lehet velük mit kezdeni, ismerek olyat aki 25 éve haragszik a másikra (és az iolletőnek sose mondta meg miért)... Lehet akár bármilyen pletykaterjesztés, vagy csak spontán egyszer csak az illető úgy gondolja hogy "valami rossza tmondtál neki" amit lehet csak ő gondol, de persze nem beszéli meg.
2020. ápr. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Persze, jellemzően a nők szokása. Azt se tudom mit követtem el, ha valamit egyáltalán, de azért duzzog. Hát csak duzzogjon, majd abbahagyja.
2020. ápr. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nyolcas: ezért szét fognak szedni ha nincs szerencséd :D Akik velem ezt tették mind férfiak voltak amúgy. Lányok nekem mindig megmondták hogy mi a gond, ha kapcsolat volt, ha barát.


Nem túl szerencsés általánosítani, itt az esetem ellenpéldának.

2020. ápr. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Igen es jelenleg is bánt a dolog. Fogalmam sincs h mit vetettem, amiert 1 eve nem all szoba velem a baratnom akivel 10 eve jo baratsagban voltunk. Szerintem csak mas társasága lett es en nem fertem bele es jobb volt neki engem befeketiteni a lelkiismerete tisztaramosasa miatt.
2020. ápr. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!