Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek lehet objektívan...

Simon Petrikov kérdése:

Szerintetek lehet objektívan összehasonlítani a férfi és női testet heteróként?

Figyelt kérdés
Szerintem igen. Egy a legtöbb nő által vonzónak tartott férfi teste, arca semmilyen szexuális reackiót nem vált ki belőlem (nem okoz erekciót), viszont amikor próbálom objektívan nézni a dolgot arra lyukadok ki, hogy egy a legtöbb nő által vonzónak tartott férfi szebb, mint egy a legtöbb férfi által vonzónak tartott nő, annak ellenére, hogy csak az utóbbi képes nálam erekciót okozni.

2020. ápr. 18. 10:46
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja, és kíváncsi lennék bi-és aszexuális emberek véleményére ha itt vannak és látják ezt a kérdést.
2020. ápr. 18. 10:48
 2/11 anonim ***** válasza:
59%

ha hetero vagy, akkor semmilyen férfi sem vált ki belőled erekciót


ha kivált, akkor bi vagy...


szóval értelmezhető a kérdésed, de azért vannak benne logikai bukfencek, és ettől viszonylag nehezen értelmezhető, pedig nekem nincs gond a szövegértésemmel, de igy is kétszer át kellett olvasnom hogy értelmezni tudjam.

szerintem érdemes lenne megpróbálnod újrafogalmazni.



Van egy nagyon érdekes tanulmány ez ügyben, majd rákeresek és belinkelem. sajnos nem magyar nyelvű, de ha tudsz angolul, érdekes lehet, ha nem a képeket még úgy is érdemes összehasonlitani, és persze bemásolhatod a google forditóba is a szöveget...

Arról szól a tanulmány, hogy mennyire eltér a férfiak elképzelése az ideális férfi testről/arcról (jóképűségről) és a női elképzelés.


Én nem vagyok bi, csak szimplán meleg, ennek ellenére én is kb. arra jutottam, mint te, hogy a férfi szépségideált a fejünkben nem a szexuális orientáció határozza meg, hanem a saját nemünk. Magyarán: ha férfiként a férfiakhoz vonzódsz, akkor is az általános, hetero férfiak által is vallott férfi szépségideált fogod vonzónak találni, nem pedig a hetero nők által vallott ideált. Azt melegként/biszexként is nyálasnak, férfiatlannak látod.

2020. ápr. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

1. kutatás: az ideális férfi és női arc a férfiak illetve a nők szerint


[link]


2. kutatás (ez is érdekes): amit a hetero pasik hisznek, hogy elvárás velük szemben, és ami a valós elvárás velük szemben.

[link]



[link]

2020. ápr. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

nekem személy szerint a hetero férfiak által jóképűnek itélt férfiarc jön be, a nők szerintit csak egy kissé nyálas fiúnak látom, és nem vonz.


testalkatot tekintve pedig valahol félúton a férfi idea és a női között van, ami tetszik

(Tehát nem is a szálkás-izmos, de nem is a nagyon zömök.)

2020. ápr. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
(a elsőnél kattints rá, hogy a felugró ablakon, hogy subscribe, ettől újra akarja majd tölteni az oldalt, de ha ekkor rákattintasz "ugrás az előző oldalra" nyilra a fejlécben, akkor betölti a cikket, de immár felugró ablak nélkül.)
2020. ápr. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#3:


Nem valami meggyőző szerintem. Az a baj, hogy nem lehet erről vákumban megkérdezni a nőket (szerintem sok nő fejében benne van válaszadáskor, hogy mit gondolnának róla az emberek, ha őszintén válaszolna), valamennyire politikához is kapcsolódik a dolog (feminizmus, mai "liberalizmus" (szocializmus)), ráadásul az egész nem veszi figyelembe a nők dulális stratégiáját.

2020. ápr. 18. 11:31
 7/11 anonim ***** válasza:
*az elsőnél kattints rá a felugró ablakon, hogy...
2020. ápr. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha nem találod meggyőzőnek, rakd fel a képeket ide, a szépség és divat kategóriába, szavazásra.

Ugyanez fog kijönni.

2020. ápr. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mondom, szerintem sok nő fejében benne van válaszadáskor, hogy mit gondolnának róla az emberek (ez főleg igaz itt gyakorin, ahol szociális nyomás van arra, hogy a nők lejjebb adjanak az igényeikből), ha őszintén válaszolnak, és ez sincs figyelembe véve: [link]
2020. ápr. 18. 11:40
 10/11 anonim ***** válasza:
Én nem tudom objektíven szemlélni mert mindenkinek más az ízlése. Én a férfiakat nézem meg jobban de aki nekem bejön az másnak már nem.
2020. ápr. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!