Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet sírást visszatart...

Hogyan lehet sírást visszatartani? Vagy akár könnyezést?

Figyelt kérdés
Nem szomorúság miattit, hanem meghatódásból valót. Vagy mondjuk színházban, moziban, hangversenyen.

2015. dec. 10. 18:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
10%
Ott minek sírni egyáltalán?
2015. dec. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj valami nagyon viccesre:)
2015. dec. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Diszkréten lehet könnyezni, nem kell olyan helyen bömbölni. :) Egyébként nincs abban semmi szégyen.
2015. dec. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Hát igen, ez kérdés. Nem tudom. DE van úgy, hogy valami eszébe jut az embernek arról, amit lát vagy hall, és kellemetlen, ha nem tudja visszatartani a könnyeit.

Jó lenne tudni valami trükköt, hogy mit lehet csinálni ellene.

2015. dec. 10. 18:14
 5/14 anonim válasza:
100%
Én általában ütögetem a combom‚ vagy megcsípem magam.
2015. dec. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

A viccesre gondolást próbáltam, szerintem csak rosszabb lesz.

Bömbölni nyilván nem fog az ember nyilvánosan, de ha elindul a szeme-orra, és hiába szorítja a száját össze, már csak furán néz ki, mert eltorzul az arca. Meg mozogni kell, törölni a könnyeket. Blamázs.

2015. dec. 10. 18:18
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a fájdalom eltereli az ember figyelmét akár könnyezés esetén, de akkor is ha egy másik fájdalomról vagy hányingerről van szó. Hasonlóan nyugtató hatású a hidegvíz, csak azt ugye nyilvános helyen kevésbé lehet igénybe venni, legfeljebb az arcodra és a karjaidra tudod engedni.
2015. dec. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Emberek között nem tudom, hogyan tudom a combom feltűnés nélkül ütögetni.

Gondoltam én is rá, hogy mozogni kéne, de akkor mindenkin látszik, hogy ha nem is fordul oda, de figyel.

A csipkedést megpróbálom legközelebb, lehet, hogy az jó.

2015. dec. 10. 18:23
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálam az is bevált ha a zsebemben lévő kulcstartót szorítom meg h belemarjon a tenyerembe, ebből kívülről semmi se látszik..
2015. dec. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én a nyelvem szoktam harapdálni az nem feltűnő.
2015. dec. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!