Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az amivel halálra lehet...

Mi az amivel halálra lehet titeket idegesíteni?

Figyelt kérdés

Engem a nagyon sötét és buta emberek készítenek ki. Nem viccelek: egy fazon a munkahelyemről azt mondta hogy maszk helyett igyekszik minél többet zsebkendőbe köhögni hogy ne kapja el. Úgymond "kilökje" a vírust mielőtt tünetei lennének, így maszkot sem hord.

Na, kéren szépen ez az a szint ahol konkrétan xanax-al ütöm fel inkább a reggeli müzlim, de ezt nem viselem el.


Titeket mi húz fel a teljes összeomlásig?



2020. ápr. 19. 00:51
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:

Ja igen: a megmondóemberek is, akiknek az élete ilyen párbeszédekből áll:


- Segítsek?

- Nem kell, köszi.

- Akkor azt kell csinálnod, hogy... stb-stb-stb... a júrakortól a jövőig közhelyes semmikkel nyomja a rizsát.


Ilyet is ismerek sajnos.

2020. ápr. 19. 00:56
 2/34 anonim ***** válasza:
94%
A 70 IQ-s emberek akik szerint a "milyen ízű a p*na?" kaliberű "viccek" a humor teteje. Főleg ha emellé még nagyképű is, és általában az ilyenek azok.
2020. ápr. 19. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Iiigen szeretetreméltó típus. Egyszer hallottam ilyen beszélgetést ahol ez a szint volt. Ittam közben a kávém de elment még attól is a kedvem pedig nagy függő vagyok :D
2020. ápr. 19. 00:58
 4/34 anonim ***** válasza:
76%

-amikor valaki próbál oltogatni, én nem röhögök de ő el kezd a saját viccén röhögni


-mai pop zenék. (pl dance monkey)

-tiktok

-instagram

-messenger

-mad lipz

-magyar rap zene

-akció filmek

-Nagyképűség

-ha valaki nem ér oda időben a találkozóra a megbeszélt időpontra mert úgy megy mint akit állva meg lehet ba szni

-koronavírustól parázó emberek


Inkább nem sorolom tovább

2020. ápr. 19. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

Akkor lenyegében a mainstream dolgok?


A vírusra nem mondom hogy mainstream, az csak aktuáldolog.

2020. ápr. 19. 01:13
 6/34 anonim ***** válasza:
38%
Igen. Lényegében a felesleges, kelletlen idiótaság és a mainstream dolgok ami idegesít. Meg a trehányság
2020. ápr. 19. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
30%

Mondok még akkor. Az aki a mondandóját egyből valami lekezelő szóval indítja, pl. nyuszikám. Ez már tényleg az egoizmus netovábbja, nem tudom mire fel ekkora az arca, de hogy rohadt okosnak hiszi magát az biztos.


Az aki a "nekem szabad másnak nem" híve, erről egész elemzést lehetne írni, lényeg hogy neki szabad valamit, pl. beszólni másnak, de ha neki szólnak be fel van háborodva, hogy mit képzel a másik.


Az aki utolsó pillanatban lemondja a programot. Ezt magyarázni se kell szerintem.


Az aki 400 nettót keres havonta, de ha effektíve dolgoznia kell valamit hisztizik mint egy kisgyerek, míg más sokkal kevesebbért kidolgozza a belét. Általában főnökök, műszakvezetők, gépbeállítók, mérnökök ilyenek.


Az aki panaszkodik 1500 matchel Tinderen, hogy nem talál normális párt. Ezt egyértelműen nők csinálják, férfiként sosem lesz annyi matched, örülsz ha visszaír valaki egyáltalán.


Az akinek a lételeme, hogy másoknak beszóljon, mert attól érzi magát menőnek. Akiket előző kommentemben leírtam sűrűn ilyenek. 70 IQ de meg kell mutatni mekkora jampik. Közben egy több ezer éves ösztön működik benne, miszerint ő attól mászik feljebb a szociális hierarchián ha másokat eltapos. Magyarul egy majom szintjén van, aki még nem mászott le a fáról. Bullyk ugyanezek, csak ők nem kizárólag szóban csinálják ezt.

2020. ápr. 19. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
79%
A vallással lehet a legjobban felidegesíteni
2020. ápr. 19. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Engem maga a vallás nem zavar. Az elvakult ökrök már igen, legyen szó bármilyen hitről vagy másról.
2020. ápr. 19. 01:43
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a TV-ben 5000x hangzik el egy nap a #maradjotthon-mantra.
2020. ápr. 19. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!