Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki szereti az esős, borús...

Aki szereti az esős, borús időt, mit szeret benne?

Figyelt kérdés

Amikor esős, borult idő van mindig szomorú és lehangolt vagyok. Nem egy embertől hallottam már, hogy ő szereti ezt az időjárást.

Aki szereti, mit szeret benne? Hátha én is pozitív szemmel tudnám nézni, amikor szürkeség van kinnt :D


2020. ápr. 19. 12:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem jó hangulata van. a meleget nem szeretem, nem lehet látni tőle, mindenki izzad, és elszívja az energiámat. nyáron nagyon jól tud jönni az eső. :')
2020. ápr. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nekem ettől olyan háborús hangulatom alakul ki, olyan, mintha valami nagy világprobléma lenne éppen. Talán azért is tetszik, mert introvertált vagyok.
2020. ápr. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"Ez most dinkán fog hangzani, de én a vihar előtti szürkeséget szeretem. Jobb szó híján izgatott leszek tőle, mintha a levegő statikussága engem is feltöltene. Imádom! Boldogság szerű..."


Nem dinka, imádom a vihar előtt, hogy néha borult, de mikor átszűrődik a fény, akkor ilyen vihar előtti, éles fehér, semmi nincs, ami ehhez fogható. Ilyenkor mintha kis boldogságlufi nőne a mellkasomban, gyönyörű.

2020. ápr. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
2020. ápr. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
A borult eget, a kellemesen hűs levegőt és magát az esőt, valamint azt, hogy végre kapnak elég vizet a növényeim. Gyűlölöm a napsütést és a meleget.
2020. ápr. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!