Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy nő, miért nem szereti a...

Egy nő, miért nem szereti a gyerekeket?

Figyelt kérdés
Mikor ismerkedtem társkereső oldalakon és cseteltem is időnként , mert így próbáltam megtalálni a nagy őt , ám sok érdekes nővel volt szó váltásom , amiben voltak meglepetések , kudarcok és szimpátiák egyaránt . Egyik ismerkedésem alkalmával viszont egy olyan nővel beszélgettem , akinek feltettem azt a kérdést , hogy szeretne -e majd a jövőben gyermeket ? Ere azt felelte , hogy hallani sem akar gyermekről , utálja , ki nem állhatja őket és ha meglát egyet is az utcán , vagy bárhol , meg tudná fojtani őket egy kanál vízben és úgy tekint rájuk , mint egy ronda féregre !!! Nem meglepő volt számomra ez a reakció , hanem egyenesen ijesztő ! Nem értem , mi lehet a baj az ilyen nővel ???
2020. ápr. 18. 01:06
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
87%
Sok oka lehet. Elképzelhető, hogy őt sem várták, vagy nem volt jó gyerekkora, nem szerették kellőképpen. Ez tudat alatt mind kihat arra, ahogy felnőttkorban gondolkodik, érez egy ember. Főleg, ha az pont ilyen rég eltemetett téma. Az is lehet, hogy ismerősének, rokonának van gyereke és elképesztően rossz, eleven, idegesítő. Nem minden ember bírja a sírást, hisztit, cirkuszt. Vagy az is lehet, hogy simán csak nem akar soha gyereket, mert másban megtalálta az örömét. Kérdezd meg tőle.
2020. ápr. 18. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
55%
Én arra nem tudtam még rájönni, hogy aki állítása szerint utálja a gyerekeket, annak hol van a határ a gyerek és a nem gyerek között, hány évesnek kell lennem hozzá, hogy engem már ne utáljon. Erre még soha senki olyan nem tudott nekem konkrét választ adni, aki elvileg utálja a gyerekeket. Mármint megértem, hogy lehet utálni pl. a zajt, amit a gyerekek csapnak, a rendetlenséget, amit csinálnak otthon, meg egy csomó mindent, de hogy valaki magát a gyereket, egy emberi lényt utálja csak azért, mert még gyerek, azt nem tudom felfogni, hogy ilyen hogy létezhet, és tényleg ijesztő.
2020. ápr. 18. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
60%

Nem gondolod, hogy nem realisztikus az az elképzelés, hogy minden egyes nő szereti a gyerekeket? Vagy az, hogy nem létezik olyan nő aki egyenesen utálja őket?


Vannak akiket idegesítenek a gyerekek (ami normális) és vannak, akikben ez az idegesség ilyen undorrá alakul át (ami nem annyira normális, de ha nem megy gyerekek közelébe, akkor végül is nem akkora gond)

2020. ápr. 18. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
71%
Nekem az a fura,ha valaki szereti őket.Mit lehet szeretni egy vadidegen gyereken?
2020. ápr. 18. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Nos én akkor egyedül voltam és párkapcsolatot kerestem . Valamint a későbbiekben , terveztem legalább egy gyermeket is , amiből mára , kettő lett , de nem attól a nőtől , akit felvázoltam . Én akkor csak egyetlen dologra tudtam gondolni ,még pedig arra , hogy nem kizárt , hogy éppen az ilyen beállítottságú nők ölik meg általában , újszülött gyermekeiket ! Majd úgy éreztem , hogy nagyon rossz nőt találtam meg , ezért ahogy lehet , pucolnom kell előle !!!
2020. ápr. 18. 02:47
 6/24 anonim ***** válasza:
86%
Nincs meg az anyai ösztön, rossz neveltetés, trauma.
2020. ápr. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
67%

Én nem mondom, hogy megfojtanám őket vagy hogy férgek (bár vannak köztük azok is), de egyáltalán nem szeretem őket. Nem találom őket sem aranyosnak, sem szeretnivalónak, én pl sosem szoktam mosolyogni rájuk, ha egy idegen gyerek elkezd nekem bohóckodni. Egyszerűen nem tudok. Nem kívánok nekik semmi rosszat, csak maradjanak tőlem jó távol. Az meg hogy saját legyen, az teljességgel ki van zárva, én magamra meg a páromra akarok koncentrálni, nem fér bele az életembe ilyesmi, minimális vágy sincs bennem gyerekre.


Inkább az a kérdés, hogy ez miért kérdés? 2020-ban vagyunk, szerintem nem kellene annyira meglepődni, hogy nem mindenki van oda a gyerekekért és nem minden nőnek az az életcélja, hogy szüljön.

2020. ápr. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
74%

Én nem szeretem a gyerekeket. Nem érdekelnek vadidegen emberek vadidegen kölkei. Zavar a hiszti, a visítás, a rohangálás. Pláne étteremben vagy a boltban, moziban, színházban, esküvőn! A neveletlen gyereknél nincs rosszabb. Az a legalja amikor a szülő azzal védekezik, hogy "ilyenek a gyerekek". Nem! Te csak lusta vagy nevelni. Vagy nem kéne hurcolászni olyan helyekre, ahol zavarhat másokat.

Én szeretnék gyereket, a kis rokonaimat is imádom, csak a többi random gyerek nem érdekel.

#2 nem korhoz kötött, hogy mikor nem idegesítőek🙄.

2020. ápr. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
26%

Rettentő antiszociális, érzelmi intelligencia 0, stb.

A baj az, hogy mint pár hozzászólással feljebb is, hangoztatják magukról, hogy ez normális.....

Agyrém, de komolyan.

Nesze neked liberális világ.

Lassan a Tajgetoszról lehajigáltak fogják irányítani a világot, kiváltságos lesz az, aki nymorék?

2020. ápr. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

5# " Én akkor csak egyetlen dologra tudtam gondolni ,még pedig arra , hogy nem kizárt , hogy éppen az ilyen beállítottságú nők ölik meg általában , újszülött gyermekeiket"


Nehogy azt hidd! Általában ezek az emberek ügyelnek a legjobban arra,hogy nehogy teherbe essenek.


Azért feltehettél volna két külön kérdést,mert nem tudom pontosan,hogy az e a bajod,hogy egy nő nem akar gyereket,vagy az hogy utálja őket.Az előbbi ma már nem kéne,hogy fura legyen...a szélsőséges gyűlölködés az már problémásabb.Ha nem kell gyerekekkel foglalkoznia,minek olyan hevesen utálni őket? Én se szeretnék gyereket,de azon kívül hogy idegesíteni tudnak,mást érzést nem váltanak ki belőlem.

2020. ápr. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!