Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mondják az emberek hogy...

Miért mondják az emberek hogy maradj otthon?

Figyelt kérdés
Mostmár csak azok mondják csak főként akik nagy családi házban laknak kerttel szabadban is kitudnak menni a firss levegőre. Aki panelban lakik vagy tégla lakásban annak értelemszerűen nincs kertje de mind minden ember és állat így mi is akik lakásban lakunk is igényeljük a friss levegőt sétát meg ilyeneket. Sokan mégis még azt mondják tisztelet a kivételnek hogy ki se mozdulj otthonról a vírus miatt meg ez meg az pedig nincs igazuk. kellő higéniát és szabályokat betartva szerintem egy napi 2-3 órás szabadlevegős mozgás vagy akár több is nyugodtan belefér mert ha nem mozdulunk ki hanem egésznap ülünk akik lakásban laknak akkor mire vége ennek az egésznek az egészségünk tönkre megy a mozgáshiány életmód miatt elhízik az ember vagy legyengül az immunrendszere aztán egy sima náthától is majd 2 hétig feküdni kell. Tehát nem az a megoldás szerintem hogy ki se menjen az ember és nem is nagyon hallom azoktól már hogy maradj otthon aki kis lakásban lakik inkább főként azoktól hallom csak ezt akik kertes házban laknak és van mozgásterük.
2020. ápr. 19. 12:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%
Csak azért mert csak nem akarnak találkozni veled
2020. ápr. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
31%
Én kertes házban élek, de sose voltam emellett a maradjotthon kampány mellett. Szerintem undorító, idegesítő és semmi értelme sincs. Nagyon remélem, hogy Májusra feloldják.
2020. ápr. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%

Ezeknél a kérdéseknél csak a gyűlölködés és vita kezdődik mindig, napjában legalább ötször. Muszáj provokációból újra és újra egymásnak ugrasztani az embereket?

Éld az életed, ahogy akarod. Minek kérdést feltenni róla?

2020. ápr. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
#3 Ezzel már elkésett. 5 perc s kezdődik a kommentháború.
2020. ápr. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát ne legyen kommentháború. Csak idegesítő sokszor ez ahogy az is idegesítő lenne hogy mozdulj ki ha nincs vírus és azt mondanák hogy mozdulj ki folyamatosan. Tehát mindenki szerintem döntse el saját maga hogy kimodzul vagy otthon ül az hogy vírus van és higénia meg nem találkozunk emberekkel ezzel szerintem nincs probléma mert ez egy jó megoldás viszont ez hogy állandóan azt mondják hogy maradj otthon szerintem nem helyén való.
2020. ápr. 19. 12:32
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
Akkor mozdulj ki, és ne itt uszíts.
2020. ápr. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha legközelebb egy kertes házban lakó beszól Neked, mutasd meg neki, amit ide írtál, szerintem.
2020. ápr. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Tisztifőorvos asszony megmondta, hogy bőven elég, ha kitárt ablaknál mozogsz....

Ennyi, ezt lehet panelba is.

#maradjotthon

2020. ápr. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
9%
Mert fosnak az emberek. Aki az idős szüleit félti azt még megértem, de maradjanak otthon az idősek, meg ne menjen hozzájuk senki. Egy fiatal nagyobb valószínűségel fog meghalni autóbalesetben, mint ettől a vírustól.
2020. ápr. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

9

Fiatalok simán lehetnek tünetmentes hordozók.

2020. ápr. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!