Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire visszataszító az...

Mennyire visszataszító az külső szemmel, ha 27 évesen a szüleim pénzén élek?

Figyelt kérdés
A szüleim pénzén élem az életemet. Abból veszek ruhát, ételt magamnak, autót, abból vettem házat, abból megyek el üdülni, abból veszek ajándékot a páromnak, mindent abból csinálok. Soha nem titkolom mások előtt, hogy milyen családba születtem, erről én egyébként sem tehetek. Azt gondolom, mindenki úgy éli az életét, ahogyan tudja, ahogyan lehetősége van rá. Nekem erre van lehetőségem, akkor miért ne lépjem meg?

2020. ápr. 19. 17:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szoktam más anyagi helyzetével foglalkozni. Szerintem undorító más pénztárcájában turkálni. Ez a magánügyed úgy gondolom.

Bár én örülök, hogy van saját jövedelmem,és nem a szüleimtől kell pénzt kérnem mint tiniként, hogy el szeretnék menni moziba. :D

2020. ápr. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%

Én nem szoktam más életével foglalkozni.

Az egy másik kérdés, hogy partnerkeresésnél nálam ez nagy hátrány, gyakorlatilag kizáró ok lenne.

Barátkozni sem nagyon tudnék ennyire más gondolkodású emberrel. De ha kollégám, szomszédom így élne, engem ugyan nem zavarna.

2020. ápr. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%
Nekem nem lenne szimpatikus, egy olyan ember, aki nem képes magát ellátni, az kisgyerek.
2020. ápr. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
67%
Ha nem dolgozol, akkor eléggé szánalmas, akkoris, ha gond nélkül megteheted.
2020. ápr. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
82%
Kár, hogy nem fognak örökké élni a szüleid, így idővel majd fel kell adnod sajnos a kényelmes életmódot.
2020. ápr. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
74%

Elég gáz, de ha közben tanulsz, készülsz a saját életedre, jövődre, hiszen szüleid egyszer "elfogynak", akkor még elfogadható.

De én mást gyanítok....

2020. ápr. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
85%

Szàmomra nagyon visszataszító,azt jelenti hogy nincs benned semmi önàllósàg,egy nagyra nött gyerek vagy,akàrmennyire is jól éltek nem lehet komolyan venni egy olyan fiùcskàt,direkt nem férfit írtam,aki nem tudja eltartani magàt.

Ha én nö létemre meg dolgozok a pénzért,és nem az aktuàlis palimon élösködök vagy a szüleimen,akkor ezt el is vàrhatom szerintem. De persze vannak lànyok akik nem ilyen igényesek mint én,és ha neked is így kényelmes,akkor minek írtad ki ezt a kérdést?

Vâltoztatni ùgy sem akarsz.

2020. ápr. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
72%
Én szégyellném magam a helyedben.
2020. ápr. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
85%

Az gáz, ha 27évesen még nem dolgoztál egy picit sem és csak élsz bele a világba a szülők pénzén.

Inkább el tudnám fogadni, ha mondjuk a szüleid pénzén élnél, de közben saját munkával pakolnád félre a pénzt majd a jövődre.

2020. ápr. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem nem ciki a pénz. Ha a szüleidnek meg neked megfelel, akkor nekem aztán végképp mindegy.


Viszont egyedül saját magad miatt mondom, hogy semmi jó nincs egy 27 éves gyerekben! Se neked nem jó, se a párodnak! Most ott leszel 40-50-60 évesen úgy, hogy nem nőttél fel, nem tudod, hogy hogy kell akármiért is felelősséget vállalni? A szüleid meghalnak, te meg feléled az örökséget, aztán ennyit értél el az életben? Ez elég lehangoló.

2020. ápr. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!