Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ide sok kérdező...

Szerintetek ide sok kérdező úgy írja ki a kérdést, hogy ő sosem hibás abban a helyzetben, mindig csak mások hibásak?

Figyelt kérdés

Jellemzően családi kérdésekben, legfőképpen amikor az anyós vagy a szülő a hibás, aztán néhány pluszinfó után kiderül, hogy esetleg maga a kérdező is az lehet. Másik ilyen a munkahely, ahol van a zsarnok főnök, meg az idióta kretén kollégák, akik mind szegény kérdező skalpját akarják.

OK, van ilyen is szép számmal, de sokszor magából a kérdés részletesebb magyarázatából, meg néhány elejtett kommentből az jön le, hogy a kérdező sem ártatlan.


2020. ápr. 20. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A saját sztorijában mindenki hős.


Ez ilyen. Nem csak a neten van így.

2020. ápr. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tapasztalom 60-70% ban igazat írnak. A maradék 40-30% pedig amiket te mondasz.
2020. ápr. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ugyanez van a párkapcsolati kérdéskategóriákban is.


Ugyanakkor nagyon sok elvakult ember van a gyereknevelés kategóriában... Némelyik úgy vanika gyerekével, mint egy darab szarral, aki mehet világgá, amint megtanult járni és a nevelésért cserébe még utólag el is várja némelyik szerencsétlen, hogy majd hazaadjon a fizetéséből és szórakoztasda öreg korában, mert "ez a dolga". Nem vagyok már gyerek, de foglalkozom gyerekekkel. A legtöbb gond a kedves szülőkkel van általában, nem a (kicsi) gyerekkel. Persze ismerem a kamaszokat és a fiatal felnőtt korosztályt, aki nagyon szőrszálhasogató tud lenni a szülei felé elvárások és számítás tekintetében, de tényleg vannak emberek, akik a saját agybajuk eredményeképp vállalnak gyereket, nem önmagáért. Csak amíg a gyereknek nincs feltétlenül szerepe abban, hogy milyen az anyja vagy az apja, a szülő gyakran nem bírja elviselni, hogy az ő munkájának a gyümölcse is részben az, hogy a gyerekkel 15-20 évesen gyakorlatilag birkózni kell vagy úgy lelép, hogy vissza sem néz.

2020. ápr. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
Egy kapcsolatban, legyen az bármilyen természetű, sohasem csak az egyik fél a hibás.
2020. ápr. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Ott volt a múltkor a családiban egy gyerek aki szerint mindenki hülye aki vele lakik csak ő helikopter. Magyarázták neki, hogy téved.
2020. ápr. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ma már nem mind, csak sok.
2020. ápr. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Általában emberi kapcsolatok terén nézőpont kérdése, hogy kinek van igaza. Kevés az olyan, ahol egyértelmű a helyzet, pl. a legendás csontos kérdező volt ilyen, azt nem véletlenül emlegették még évekig.
2020. ápr. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ritkán olvasok ilyen kérdéseket, de olyankor nem szoktam azt érzékelni, hogy a kérdező csak a másikat tartaná hibásnak!

Bár tény, hogy nyilván azt írja le, ami neki esett rosszul, ezt akár ki lehet forgatni és ki lehet hozni, hogy a kérdező egy nárcisztikus alak.



Én talán 2 kérdést írtam ki édesapámról, hát, mindennek el lettem hordva!!

2020. ápr. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!