Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg én vagyok a hibás?

Tényleg én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés

25N vagyok a párom 29 éves 4 éve vagyunk együtt


Most tartjuk meg az esküvőnket szombaton szűk családi körben ami azt jelenti hogy a párom szülei és testvére és az én részemről csak a testvérem


Erre párom húga elkezdett velem feleselni hogy én hogy képzelem azt, hogy a barátja nem kapott meghîvot meg,hogy ő csak a barátját akarja elhívni , miért olyan nehéz ez nekem


Kezdjük ott az én esküvőm én döntök arról kivel szeretném megosztani ezt a csodás napot el is lett mondva a kedves hugicának de mintha a falnak beszélnèk


Engem nem érdekel hogy a párom húgának a pasija nem jöhet nem is ismerem úgymond "idegeneket " nem akarok az esküvőmre


Párom arra kér hogy a húga pasija is hadd jöjjön

Meghogy a húgára minden szar rá lett hagyva minden szar meg lett neki engedve és hogy ő ezt nem érti meg

Húga 19 éves


Most tényleg ennyire baj hogy nem szeretném hogy ott legyen az esküvőn



2019. szept. 27. 01:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
99%

Na ezért jó a 2 tanús esküvő.

Azóta is folyamatosan csak hálát adok az égnek, hogy ilyen okosan csináltuk az esküvőt.

2019. szept. 27. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%
Akkor mond le őt is. B@5zki ez a TE nagynapod! Meg persze a párodé! Ha nem akarod, hogy a srác ott legyen, nem lesz ott, kész!
2019. szept. 27. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
90%
Ne foglalkozz vele, mond meg a párodnak, hogy nem akarsz idegent az esküvőn. Állítsa le a húgát!
2019. szept. 27. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
96%
Teljesen megértem, hogy nem akarod meghívni a barátját, én sem tenném, ez a Ti napotok és Ti dönthetitek el, kit hívtok el. Ez a húgica nagyon önző lehet, meg tipikusan az a csaj, aki egyedül kínlódik mindenhol. Akárhogy hisztizik, ne hívd el a barátját. Lehet, hogy be fog sértődni, de ez a Ti nagy napotok és tiszteletben kellene tartania. Ne add be a derekad!
2019. szept. 27. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
37%

“Kezdjük ott az én esküvőm“

Nem. Ez a TI esküvőtök.


“Engem nem érdekel hogy a párom húgának a pasija nem jöhet”

He? Mit nem érdekel, hát te nem engeded.


“Párom arra kér hogy a húga pasija is hadd jöjjön”

Akkor meg? Fontosabb a libagágogás, mint hogy ne veszekedéssel indítsd a közös életet?


“Most tényleg ennyire baj hogy nem szeretném hogy ott legyen az esküvőn”

Nem baj. Az a baj, hogy ez egy ócska kamukérdés. Már megismerni a stílusodat.

2019. szept. 27. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Párom azért mondja rá hogy jöjjön mert rá hagyja a hugára ezt a stílust



Sajnos nem lett normálisan megnevelve a lány ha az anya valamiért rászolt futót az apjához, az apja meg mindig megengedett minden szart neki


Ez nem a lány hibája hogy így lett nevelve de van neki egy báttya ahol láthatta a jó példát


Lány azt képzeli hogy neki mindent lehet amit csak akar , kijelenti és máris ugrál neki az egész család


Hát köszönöm de én ebben nem fogok részt venni igen is tanulja meg hogy létezik a nem szó is


Húgát felvették egyetemre nem államira hanem fizetősre

Az anya mondta hogy beszéljen az apjával mivel a szülők elváltak


Az apja mondta hogy rendben állja az egyetemet

Amikor augusztus végén ki kellett fizetni 250 eft akkor meg az apja feleselt hogy van anyád is fizessék felesbe


Szegény anyos reggeltől estig megállástol vakulasig dolgozik ki se lát a munkábol kap 120e


Nyáron kérte az anya hogy menjen kicsit diákmelozni hogy legyen egy kis pente


mert a kislány kikovetelte az hogy hadd lakjon koleszba az egyetem 20 perc autóval mert ha még Győrbe lett volna a suli megèrtem de haza tudna jönni


Az anya nem örült a kolesznak jobb lett volna neki ha itthon marad mert ez is segítség hogy nem megy el annyi pénz


és ahelyett hogy a lány elment volna dolgozni röhögve várja a pénzt

Az anya tőlünk kért kölcsön mert nem tudja a lánya egyetemèt fizetni


Én megértem és látom anyosomat segítünk mindenbe ahogy tudunk


Az esküvőt is mi álltunk a párommal


A párom csak rá hagyja a hugára de ő se akarná a barátját meghívni

2019. szept. 27. 06:08
 7/20 A kérdező kommentje:

Amúgy az esküvőbe is bele akart szólni hogy miért ilyen hús lesz az zsíros és hogy ő ezt nem fogja megenni miért nem lehet rá is gondolni

Miért csak rizs meg krokkett lesz amikor ő párolt zöldségeket akar és hogy azonnal változtassuk meg a menüt mert az neki nem jó


Azt hiszi hogy teljesen körülőtte forog minden

2019. szept. 27. 06:12
 8/20 A kérdező kommentje:

Nem tetszett neki az se hogy milyen esküvő az ahol nincs templom hanem csak tanácsi

És hogy ez nem is rendes esküvő

Az ő kedvence a rózsa és legyenek rózsa szirmok


Kértük a családot hogy bèreltünk fotóst lesz mindenkiről minőségi kép

Legyenek szívesek ne használják arra a pár órára a mobilt mert őszintén kővezzetek meg de na mindenkiről lesz egyesèvel kép van fotós miért kell akkor elővenni a telefon és azzal kamerázni mindenki megkapja a képeket digitálisan is és kinyitottva


A lány teljessèggel fel volt háborodva hogy ő aztán azt csinál a telefonjával amit csak akar senki ne mondja meg mikor használhatja és mikor nem

2019. szept. 27. 06:18
 9/20 anonim ***** válasza:
41%

"Kezdjük ott az én esküvőm én döntök arról kivel szeretném megosztani ezt a csodás napot "


Ilyen felfogással nem válaszolok. Úgy látom egy szinten vagy a hugicával,te körülötted is forog a világ.

2019. szept. 27. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Párom szűk családi körű esküvőre gondolt én is

A szüleit és a testvért hívtam meg


Az én részemről csak a húgomat


Közös döntés volt minden



A párom csak rá hagyja a hugára de ő se akarná a barátját meghívni


Olvassátok kérlek

2019. szept. 27. 06:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!