Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kimért, szarkasztikus ember...

Kimért, szarkasztikus ember miért nem tartja meg a stílusát magának, vagy a hozzá hasonló jelleműeknek?

Figyelt kérdés
Hogy lehet az ilyen embert feje tetejére állítani?
2020. ápr. 20. 18:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
Pont ugyanazok az indokok elképzelhetőek nála is, mint bármelyik nem kimért, szarkasztikus embernél.
2020. ápr. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Pontosan, ennyi erővel mindenki kussoljon
2020. ápr. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Te miért nem tartod meg magadnak a stílusod?
2020. ápr. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%

Mert a szavak mögötti metakommunikáció által megszólítva érzi magát. Tükröt tart egy csúf pofának, mert az (ha nem is tudatosan), de megkérte rá.


"Hogy lehet az ilyen embert feje tetejére állítani?"

Fektess elé egy tükröt.

2020. ápr. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%
Mert nem érdekli, hogy ki van - e nyalva a segged vagy sem.
2020. ápr. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ezen gondolatok szerint akkor tehát ha xy-nak szabad belémtaposni úgy, hogy én egy szalmaszálat nem tettem neki keresztbe, akkor voltaképpen én akár meg is ölhetném, mert annak sem lesz semmi következménye... nem?
2020. ápr. 20. 20:27
 7/11 anonim ***** válasza:
78%

"Ezen gondolatok szerint akkor tehát ha xy-nak szabad belémtaposni úgy, hogy én egy szalmaszálat nem tettem neki keresztbe, akkor voltaképpen én akár meg is ölhetném, mert annak sem lesz semmi következménye... nem"

Nem, és szintén nem.

2020. ápr. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%

Ne keverd már össze a gyilkosságot azzal, hogy egy sértődékeny hisztis pitsa vagy... Ha lenne okod hisztikézni, azt rágalmazásnak és becsületsértésnwk hívják, de te valószínűleg csak nyávogsz, mint a macska, mert valaki nem babusgat minden szavával.


A pokolba az ilyen emberekkel komolyan

2020. ápr. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Bolond vagy te lány
2020. ápr. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel tart embereket magától távol.
2020. ápr. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!