Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik gyerekként kezdtek...

Akik gyerekként kezdtek meztelenül aludni, honnan jött az ötlet/vágy, hogy alakult ez ki?

Figyelt kérdés
Felnőtt koromra én is váltottam pizsamáról a semmire, de gyerekként fel se merült bennem, hogy lehet pizsama nélkül is aludni :D Pedig amíg kiskoromban engedték, szerettem meztelenül lenni. Olvastam már többször is itt a gyakorin, hogy vannak, akik gyerekoruk óta meztelenül alszanak, náluk ez hogy alakult ki? Szülők engedték/tudtak róla, vagy titokban csinálták? (De persze a másik, szülői szemszögből is írhat aki szeretne).

2020. ápr. 20. 21:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
13%
Én nem szeretek meztelenül aludni.
2020. ápr. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Sose aludtam pizsiben, amióta nem anyám öltöztet :) boxer+néha egy laza póló, de már egy ideje semmi mert így kényelmesebb
2020. ápr. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
4%
Csak nekem olyan kicsit a kérdés mintha a kérdező erre izgulna?
2020. ápr. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
10%
De, nagyon olyan. Elég beteg, mint a gipszre, fingásra, bepisilésre, pelenkázásra gerjedő kérdezők, ha ez az összes nem ugyan az az ember
2020. ápr. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Izgul a fene, ha arra van szükség, van a gyakorinál ezerszer élvezetesebb felület is.
2020. ápr. 20. 22:52
 6/12 anonim ***** válasza:
89%

Nem volt vágy: "helyzet" volt.

Ragaszkodtam a kedvenc pizsamámhoz, amit évekig használtam, csak arra az időre váltottam másikra, amíg száradt a mosás után. De közben növögettem - ha nem is eltúlzottan még akkoriban - és kb 13 évesen kezdett szűkké válni, szorítani itt-ott. Egy este kibújtam belőle a takaró alatt és reggelre rájöttem, számomra ez a legjobb, legkényelmesebb, legkomfortosabb "pizsama", ha anélkül alszom. (Nem jelentettem be a szülőknek, de idővel rájöttek maguktól.) Azóta csakis úgy tudok igazán jól aludni...

2020. ápr. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon zavart már h reggelre tanga lett a boxerből.
2020. ápr. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 mooti ***** válasza:
80%

Sziasztok

Már pici korom óta sokszor ledobtam a textilt magamról.

Egyszer rokonoknál nyaraltam és elfelejtettem pizsamát vinni ami persze este derült ki. Az unokatesóm anyukája azt mondta semmi gond nyár van nem fogsz megfázni ha meztelenül alszol. Én akkor alsógatyába akartam aludni de ő azt mondta, hogy az nem egeszséges mert alvàs közben szorít. Tudni kell, hogy gyerek koromban fecsek alsónacik voltak csak.

Így meztelenül aludtam minden nap. Persze ha este lefekvés után ki mentem vécére akkor se vettem fel semmit. Már nem tudom, hogy a harmadik vagy negyedik napon reggel mikor felkeltem kimentem mosakodni és utánna leültem az asztalhoz reggelizni. Se én se más nem vette észre, hogy teljesen meztelen voltam. Igaz szokás volt náluk, hogy nadrágba vagy rövidnadrágban reggeliznek a férfiak, gyerekek meztelen felsőtesttel. Mikor végeztem akkor vették észre, hogy semmi nincs rajtam. Megjegyezték, hogy igen megszoktam a meztelenkedést. Én kicsit elszégyeltem de azonnal megmondtam, hogy hiszen ő mondta, hogy nem gond így aludni. Erre az volt a válasz, hogy akkor maradhatok így is egész nap, legalább nem kell mosni rám.

Persze elfelvettem egy rövidnacit meg pólót.

2020. ápr. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem folyamatosan, de nyáron, amikor olyan nagy melegek vannak, én is többször aludtam meztelenül már gyerekként is.
2020. ápr. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Kis koromban több olyan filmet láttam amiben a főhősök szerelmesek lettek és meztelenül bújtak ágyba. Természetesen semmilyen felnőtt tartalom látszott, olyat nem engedtek nézni a szüleim, csak maga a tény jött le, hogy hőseink meztelenül vannak a takaró alatt. Később azt is megtudtam, hogy a szerelmesek nem csak a filmekben, hanem a való életben is meztelenül bújnak ágyba, amikor együtt alszanak. Arról persze fogalmam sem volt, hogy mi célból teszik ezt.

Innen jött a kíváncsiság, vajon milyen lehet meztelenül aludni. Merthogy addig csak pizsiben aludtam. Úgy gondoltam, ciki nem lehet, hiszen a takaró úgyis eltakar. A kipróbálás gondolata egyre érlelődött, míg egy pokoli kánikulás éjszakán, mikor a melegtől nem bírtam aludni, levettem a pizsit. Amolyan hasznosság és kíváncsiság egyesítve "akció" keretében. Arra emlékszem, hogy először nagyon furcsa érzés volt meztelenül feküdni és úgy elaludni. A hőérzetem viszont komfortosabb lett. A hőség folytatódott, másnap már fel se vettem a pizsit. Hamar megszoktam, aztán pár nap után már kifejezetten kellemesnek találtam a meztelen alvást. A szüleim természetesen már az első reggel észrevették. Megkérdezték az okát. Úgy álltak hozzá, hogy az én dolgom, ha nekem nem ciki és úgy érzem hogy jobban alszok, akkor lehetek meztelen. Nálam így jött a dolog.

2020. máj. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!