Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sokan miért nevetik ki azt,...

Sokan miért nevetik ki azt, akinek az alvási szokásai eltérnek az átlagostól, az övékétől?

Figyelt kérdés
Mondjuk nem éjfélkor fekszik le és reggel 8kor kel mint ők, hanem este 8kor fekszik és felkel már hajnal 3-4kor. Ezen mi lehet annyira vicces, hogy sokan előszeretettel nevetnek rajta? Nem aludhat az ember akkor, amikor akar?
2020. ápr. 21. 04:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
én nem nevetelek ki tégedet.
2020. ápr. 21. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Még a büdös életben nem hallottam, hogy valakit az alvási szokásai miatt kinevettek volna. Talán keress más társaságot.
2020. ápr. 21. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%
Maximum vicces. Büdös életben nem tudom elképzelni magam reggeli pacsirtaként. Még most sem aludtam el, pedig már nemsokára alvásidő nálam, majd 3-4 körűl felkelek délután. Idáig vagyok aktív viszont délelőtt az nekem nem emberi idő, ott haldoklom.
2020. ápr. 21. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonymousreview60 ***** válasza:
Nem sokan, mert én sosem hallottam még ilyent, és más sem mondta még, hogy kinevették. Kretének közt jársz.
2020. ápr. 21. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem mondták már, nem "kinevetve" hanem inkább felháborodva: "felnőtt ember hogy fekhet le akár 21 órakor vagy hasonlóan korán, nem is értem, amikor "én éjfélkor fekszek" stb. Az ilyen sajátmagából indul ki.
2020. ápr. 21. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Olyat igenis el tudok képzelni, hogy az embert meg akarják változtatni, mint mindenben, amiben eltér az átlagtól.

Sőt, nálam is akadtak már ki, hogy 9-10körül optimális, ha lefekszem.

Azon meg kb mindenki, hogy nekem alap, hogy nem 30 perc alatt készülök el, hanem időt szánok rá és nem az irodában, munka között tömök magamba valami random péksüteményt, hanem otthon szánok időt a zöldséges reggelire.

2020. ápr. 21. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Soha nem hallottam, hogy ezért kinevettek volna bárkit is, feleslegeses ez a műhiszti.

A nyugdíjasoknál ez bevett szokás, nem baj ha fiatal létedre te is nyugdíjasként viselkedsz, csak tudd,.hogy nem ez a normalis

2020. ápr. 21. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Cseréljünk ismerősöket, engem kiskamasz koromtól a mai napig (lassan 30 vagyok) rendszeresen kiröhögnek a szüleim, mert későn fekszek és későn kelek, amikor csak tehetem. Anyósomék is jókat nevetnek ezen. :D

Én se értem mi olyan vicces ezen, nekem meg furcsa amit ők művelnek (9-kor ágyban, 5-6 között kelés) de nem értem miért kellene ezen nevetnem, vagy mi vicces van benne.

2020. ápr. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Sokan abban élik ki az egyéni frusztrációikat, hogy belekötnek mindenbe, amihez semmi közük. Mert egyszerűbb, mint a saját szánalmas éltüket egyengetni.
2020. ápr. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ebben semmi vicces.Amúgy,ha dolgozik az ember,általában nem akkor fekszik meg kel fel,amikor akar...
2020. ápr. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!