Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek miért ilyen rosz...

Az emberek miért ilyen rosz természetűek egyre jobban?

Figyelt kérdés

Borzasztó, hogy milyen emberek vannak.


A lidlben ma vásároltam és egy testes férfi, kék mávos vasutas pólóban, ott mellettem vásárolt vizet, volt kibontva külön, valamint zsugorban is. Ő a zsugort kibontotta és onnan vett ki egy üveg vizet, erre pont ott jön egy eladó és mondja neki, hogy ott van kibontva, miért kell a zsugort kibontani, ha van kibontva. Erre fel a férfinek ez feljebbállt és megmondta neki a magáét, hogy mit szól bele, az is eladó ami a zsugorban van és ő azt veszi meg amelyiket akarja és ne szóljon bele az ő dolgába, mert igencsak megfogja az inget rajta. Szóval vevő-eladó harc. Na nem harc, mert az eladó, szó nélkül ment tovább, gondolom nem akart bajt. Egyaz, hogy igazat adok az ilyen embernek, mert ami ki van rakva, minden eladó, másrészt nem kell bunkón sem viselkedni.


Ebből a mai történetből azt vettem ki, hogy az eberek általánosságba egyre gorombábbak, láttam már hasonlót, csak ritka amikor ilyet lát az ember. Láttam már durvábbat is. Egyre jobban ingerlékenyebbek az emberek, lassan én sem merek egy idegenhez hozzászólni, ki tudja, hogy milyen.


Miért kezdenek az emberem eldurvulni? Én azt vettem észre, hogy egyre több embernek fogyik a türelme, idegenekkel mogorva. Ez miért van?


Esetleg a mostani helyzet miatt, de ez önmagában kevés.


2020. ápr. 21. 15:43
 1/2 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
55%

Rossz az életszínvonal, és mérgesek az emberek.

Amúgy meg a LIDL-s emberkének tényleg nincs köze, melyiket veszi meg a vásárló. Ami ki van bontva, ahhoz már sajna valaki hozzányúlt. van aki nem szereti az ilyet...de a csávónak is lehetett volna annyi tartása hogy nem ugat vissza.

2020. ápr. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lassan összeomlanak a szociális kapcsolatok is, és az emberek szimplán nem tudnak mit kezdeni az adott helyzettel. A másik hogy valóban mindenki egyre feszültebb.
2020. ápr. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!