Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mostanság csak én veszem...

Mostanság csak én veszem észre, hogy tolakodnak az emberek a sorba?

Figyelt kérdés

Voltam ma levenni pénzt az OTP-be és mivel nincs kártyám ahhoz a számlához ( nagyobb összeg rejlik rajta és ha nincs kártya nincs mit elveszíteni ) ezért ki kell várni a sorom majd úgy intézni az ügyet.


Voltam a lakhelyemen, a közeli banknál ott technikai hiba volt, de vártam 1 órát a sorba elém jöttek, hőbörögtek , de nem a nyugdíjasok hanem a Ciklikusan Irányított Gátlástalan Államon NYerészkedő emberek. Meguntam elmentem másik megyébe, na, ott is, mire sorra kerülnék vagy 12 ember volt mögöttem, egy ugyan ilyen izé ( lényeg a nagybetűket olvasd össze fentebb) és bement elém, senki sem szólt rá, aztán amikor mentem ki akkor a következő egy magyar csaj volt elé is ment egy ilyen , de az előttem lévő azért ment be, hogy megtudja , hogyan kell paypal-t nyitni ( így mondta palypált akarok mi ke hozzá hőőő ). mondták neki, hogy nem tud, ez egy OTP fiók aztán "b+" és kiment.


Engem nem zavarnak, mert elfogadó vagyok, olyan szinten mint írtam is, hogy inkább másik megyébe mentem csak ne tartsam fel őket és hagyjam érvényesülni szóval rasszizmussal nem lehet vádolni.


2020. ápr. 20. 16:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nyugisabbnak látom most a népet, mint alaphelyzetben. Szerencsére. Legyen is így.
2020. ápr. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Cigányokkal senki nem akar kezdeni, mert köztudott, hogy milyenek.
2020. ápr. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gyakran tapasztalok ilyet, főleg orvosnál. Én mondjuk nem állom meg szó nélkül. Általában ha beszólok csak lesnek mint a birka, meglepődnek, és visszaállnak a helyükre.
2020. ápr. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Micimacko67 ***** válasza:

Kérdező szép ez a mese...

Mutass mar nekem egy bankfiókot ahol nem sorszámos szólítás van...

2020. ápr. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Na, nehogy mese legyen a mai napom.


Künn vártunk és kettesével lehetett bemenni, tehát 2 lehetett bent, azok húztak számot a " totemoszlopon " de akik vártak künn azoknak nem volt száma.


De amúgy most, hogy mondod a pálypálos nem húzott sorszámot csak oda ment röfögni a pulthoz.

2020. ápr. 20. 21:10
 6/6 anonim ***** válasza:

1. Az emberek nem nyugisabbak most, sőt.

2. Ki kell állni magadért.

2a. Ha nagyon cigány az illető, akkor viszont lehet, hogy érdemes elengedni. Feltéve, hogy ki vagy képezve késes támadás ellen.

2020. ápr. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!