Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek lányoknak melyik...

Nektek lányoknak melyik számít többet? A sportos alkat vagy inkább a magasság?

Figyelt kérdés
Öcsém, aki 14 éves és 172 centiméter viszonylag sportos testalkata van, és én mondtam neki hogy nekem inkább a sportos alkat,de azt mondta hogy írjam ki ide,mivel neki még nem lehet ide regisztrálni.

2020. ápr. 21. 17:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Nekem például egyik sem fontos. De mindenkinek más számít, szóval felesleges erről kérdést kiírni.
2020. ápr. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Sportos testalkat.

Párom 172 centi, vékony, izmos alkata van.

Én 159 centi vagyok. Számomra csak annyiban volt fontos a magasság, hogy tőlem kb 6-7 centivel legyen magasabb a srác, mivel szeretek magassarkúakban járni.


Bár kinek mi, mindenkinek mások az igényei.

2020. ápr. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
56%
Őszinte elnézést kérek amiért hím neműként választ merek adni a kérdésedre, de nem tudtam szó nélkül hagyni. Hatalmas ostobaságot kérdezel, mert a lány nem ezek alapján fog magának párt választani. Az előfordulhat, hogy neki van egy ideálja de az addig fog tartani míg nem lép elé egy olyan srác akivel teljes összhangba keveredik. Én azt gondolom, hogy a belső tulajdonságok akarva-akaratlanul is jobban el fogják csábítani a nőket mint a külső. Ez most olyan mintha Nagy Juliska összejönne Kis Pistával csak a sportos, magas testalkata miatt, de azt nem veszi figyelembe, hogy belülről meg egy hatalmas tuskó és állandó terrorba tartja. Sehol sincs ebben logika. Hiába írtok ki még 100 ilyen kérdést, továbbra is a belső fog teret hódítani nagyobb mértékben. Legalábbis én még nem láttam lányt csak azért összejönni fiúval mert magas illetve sportos, de összhang kettejük között egyenlő a nullával, minthogy olyat se láttam még, hogy a lány azért szakít a barátjával mert nem sportos.
2020. ápr. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Az utolsónak írom, hogy lehet állszentkedni, de a külső legalább annyira számít,mint a belső.

szerintem férfiaknál 50-50 százalék átlagban,

míg nőknél 60-40 a belső javára.

ha rendelkezik 2 hasonló személyiségű ember, akkor azt fogod választani,akinek szélesebb a válla,vagy kockássab a hasa, nem?

2020. ápr. 21. 18:29
 5/15 anonim ***** válasza:
Magasság inkább,de a 172 cm nem is alacsony.
2020. ápr. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem álszentkedés, ez lenne a normális. Na meg persze vannak azok a nők, akiknek nem tetszik a sportos alkat.
2020. ápr. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
#4 Nem azt mondtam, hogy abszolút nem számít a külső, mert nyilván egy magára is igénytelen emberrel senki nem jönne össze. Nagyjából azt magyaráztam amit te számokkal alátámasztottál.
2020. ápr. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
#5 akkor az öcsém megnyugodhat :D
2020. ápr. 21. 19:20
 9/15 anonim ***** válasza:
Az össz hatás a lényeg. Lehet akármilyen sportos, ha mellette meg pl. igénytelen vagy egy tahó, akkor mit se számít. A magasság annyiban számít, hogy nálam azért legyen magasabb.
2020. ápr. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

A férfiaknál 50-50%? Na menj a fenébe. Ezért van minden brutális természetű szép nőnek állandóan pasija hagyjuk már....

Nálam a sportos alkat jobban számít, nem szeretem a magas pasikat, de ez csak egy vélemény, van aki a magasságot preferálja.

2020. ápr. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!