Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek lányoknak melyik...

Nektek lányoknak melyik számít többet? A sportos alkat vagy inkább a magasság?

Figyelt kérdés
Öcsém, aki 14 éves és 172 centiméter viszonylag sportos testalkata van, és én mondtam neki hogy nekem inkább a sportos alkat,de azt mondta hogy írjam ki ide,mivel neki még nem lehet ide regisztrálni.

2020. ápr. 21. 17:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Engem a magasság nyűgöz le. De a 152 centimmel gyakorlatilag mindenki magasabb nálam :D szóval a párom 175 centijét is imádom.
2020. ápr. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Magasság. Nekem nem fontos, hogy kisportolt legyen, lényeg, elég ha nincs rajta súlyfelesleg.
2020. ápr. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Ha engem kérdeztek akkor igenis abban számít a magasság, hogy mennyire tetszel meg valakinek. A külső az, amit egy lány meglát rajtad, és azt nézi rajtad végig. Ha nem vagy nála magasabb, akkor azt gondolhatod, hogy nem sok esélyed van nála, vagy is inkább komoly küzdelemmel vért izzadva tudod nála bedobni magad. Azt akarom mondani, hogy aki meg van 180 cm az már olyan, mintha plusz 50 ponttal indulnál egy felvételin, mert sportban elértél dobogós helyezést. Én ezt így látom. Én nem vagyok magas (173 cm) de sportos annál inkább. 18/F
2020. ápr. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Utolsónak:

Figyelj,én ugye lány vagyok,és 160 cm,engem szerintem zavarna,ha a srác több lenne 180 cm-nál.

Szerintem a tied majdnem tökéletes nekem

.

2020. ápr. 24. 00:13
 15/15 anonim ***** válasza:
Annyira egyik sem. 14 évesen kb. 100%, hogy még fog nőni, de ha mégsem, akkor is lesz nála egy csomó sokkal alacsonyabb lány.
2020. ápr. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!