Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is van így? Ha valaki...

Más is van így? Ha valaki kezd közelebb kerülni?

Figyelt kérdés

akkor meghátrálok. Elég jól elvagyok magam, de néha igénylek (igényelnék) társaságot, azonban hamar túl sok lesz a másik, nem engedem túl közel( ez könnyen sértődéshez vezethet). Fellélegzek, hogy nem kellett túl közel engednem valakit, de aztán megjelenik az igény megint valami társaságra, ami azzal jár(na), hogy közelebb engedjek valakit...

(Már nem vagyok fiatalkorú, tehát láttam-tapasztaltam egy rakás negatívumot.)


Ennek mi a megoldása?



2020. ápr. 21. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Fogadd el, hogy maganyos vagy es inkabb baratkozz masokkal. Akkor fel sem merul, hogy kozelebb kellene engedned magadhoz masokat, tarsasagod meg is lesz.
2020. ápr. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy?
2020. ápr. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Így voltam. Aztán találtam olyat, aki szintén nem akar rátelepedni a másikra és működik. Ha kapcsolatra gondolsz.
2020. ápr. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!